Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část)

Hedy

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část)

Proti bolesti

Pokud trpíš na lehké bolesti hlavy nebo něčeho jiného, nevymlouvej se, že se kvůli tomu nemůžeš milovat. Právě naopak! Neláduj do sebe zbytečně prášky proti bolesti a raději si dopřej pořádnou nálož orgasmů a hned uvidíš, že tě přestane bolet ať už hlava, zub, záda či klouby.

Prodlužuje život

Několik studií prokázalo, že sex prodlužuje významně život. Kdo si totiž zasexuje alespoň stokrát ročně, prodlouží se jeho život až o osm let! Navíc muži, kteří mají často orgasmus, se dožívají vyššího věku a nepostihuje je mrtvice či infarkt.

Autor obrázku: Frank Kovalchek

Zvýšená atraktivita

Při vyšší sexuální aktivitě se zvyšuje produkce feromonů, které mají na svědomí atraktivitu člověka. Takže pokud si budeš dopřávat sex, lidé kolem tebe si budou všímat tvé přirozené krásy a hned tě budou muži lákat do své náruče.

Zlepšuje smysly

Mezi hormony, které se při sexu produkují, patří i prolaktin, který má na svědomí citlivost smyslů. Pokud si budeš dopřávat hodně sexu, zlepší se ti hlavně čich.

Snižuje cholesterol

Pravidelný sex navíc dokáže upravovat a snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Posiluje kosti a svaly

Při sexu se uvolňuje hormon progesteron, který posílí kosti a ty se jen tak něčím nezlomí. Testosteron naopak posílí a zvětší svaly.

Zlepší spánek

Sex tě krásně unaví, navíc se ti po něm bude sladce v náruči přítele usínat. Při sexu se totiž uvolnily i relaxační hormony, takže na spánek budeš mít chuť a uvolní se ti celé tělo.

Posiluje srdce

Při sexu se zlepšuje, lépe okysličuje a posiluje krevní oběh, zároveň se ale také posiluje srdce a mozek – lépe si budeš pak pamatovat údaje, bude ti lépe učit apod.

Posiluje močový měchýř

Srdce ale není to jediné, co sex posiluje, posiluje i svaly pánevního dna, které ovládají močení, ale zároveň ti zlepšují orgasmus! Čím lépe máš vytrénované svaly pánevního dna, tím bouřlivější orgasmus pociťuješ. Svaly můžeš dokonce posilovat i sama – stačí třeba několikrát denně na minutu zatáhnout a držet je po minutu zatažené, postupně pak časový úsek prodlužovat. Zlepší se i ovládání moči, takže se nemusíš bát počůrávání.

Prevence rakoviny

Pokud má muž časté orgasmy, snižuje se tím u něj riziko rakoviny prostaty – při orgasmu obden se riziko snižuje až o třetinu! U žen je to v podstatě to samé, akorát se jedná o rakovinu prsu a děložního čípku. Takže buď pravidelně masturbuj, nebo trénuj s přítelem v posteli a vyhneš se tak rakovině!

Autor obrázku: Andrew Evans

Prodlužuje mládí

Nejenom, že sex vyzmizíkuje každou vráskou, ale milováním se také prodlužuje mládí a člověk vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Vylučují se totiž i hormony, které obecně stárnutí brání.

Posílí sebevědomí

Sex posiluje důvěru v partnera, ale i v sebe sama. Člověk, který má dostatek kvalitního sexu se lépe vypořádává s problém, není tolik nervózní a je sebejistý.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply