Také se Vám zapalují lýtka?

admin

Také se Vám zapalují lýtka?

internetová seznamka

internetová seznamka, Autor obrázku: Don Hankins

Každý muž se těší na jaro. A jaké důvody ho k tomu vedou? Přece ženy! Ty odhalují své vnady, ukazují sličná lýtka a jsou po zimě plné elánu a optimismu. Který muž by jim tedy odolal a alespoň jednou se za některou z žen nebo dívek neotočil? Říká se, že především na jaře se mužům „zapalují lýtka“, ale jak je to se ženami? Úplně stejně. I ony zkoumavě na ulici prohlížejí míjející muže a ty svobodné mezi nimi hledají potenciálního otce svých dětí. Hledání ale neprobíhá pouze „v terénu“. Online seznamovací agentury totiž také hlásí zvýšený zájem o jejich služby, které jsou ve většině případech poskytované zdarma.

Seznamky na internetu se plní profily mužů i žen, kteří tajně doufají či věří, že zde potkají svou osudovou lásku. Někteří hledají i přátele na dopisování, cestování nebo pouhý flirt. V každém případě se chtějí seznámit s někým novým, kdo pro ně bude inspirací, zdrojem zábavy, štěstí, lásky, ale i rádcem, kritikem a oponentem.

Pro úspěšné seznámení lidé nejčastěji využívají portály seznamka štěstí, seznamka.cz či evropská seznamovací agentura. Registrovaní uživatelé na jejich webových stránkách uvádějí osobní informace o jejich vzhledu, profesi, vzdělaní a zájmech a přidávají aktuální fotky pro získání bližší představy a dojmu z osoby. Prostřednictvím webu se obě pohlaví vzájemně oslovují a hledají stejně naladěné partnery, kamarády či přátele.

Evropská seznamka je zacílena především na ženy. Na jejích internetových stránkách www.evropska-seznamka.cz/ mohou prohlížet profily mužů různých národností, nejčastěji z Německa, Švýcarska, Anglie nebo Rakouska, a hledat mezi nimi muže svých snů. Použít lze emailovou komunikaci, live chat a následně i telefonní hovory či osobní schůzku jako první rande. Pokud se tedy i vám „zapalují lýtka“, nestyďte se a směle se vrhněte do seznamování.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply