Vyberte si s námi perfektní židle

admin

 

Některé druhy nábytku bychom mohli možná ve svém interiéru postrádat, ale bez některých by bylo bydlení tak trochu složité a dost možná i nepříliš pohodlné. Jen málokdo si asi umí představit, že by doma neměl žádnou židli. Židle je prostě pro naše pohodlí nezbytná.

  • A nemusíme se omezovat jen na ty klasické kuchyňské.
  • Díky židlím si totiž můžeme svůj interiér ozvláštnit a dodat mu netradiční a možná i luxusní vzhled.

Současným trendem jsou židličky, které velice připomínají barové stoličky. O tom, že jsou stále oblíbenější, svědčí fakt, že bytoví návrháři nešetří nápady a dokáží vytvořit skutečné designérské skvosty. Barové židličky disponují většinou jen jednou nohou. O jejich stabilitu se ale nemusíte obávat. Jsou řešené tak, aby byly bezpečné a pohodlné.

Výšku si můžete snadno nastavit

Někdy může nastat problém s výškou těchto židliček. Prostě si je oblíbíme a nechceme se jich vzdát nejen při sezení u stolu. Jak to ale vymyslet, pokud chceme, aby byly všechny židle v celé místnosti stejné?

  • Výrobci nábytku mysleli pochopitelně i na tento problém a některé typy vytvořili s nastavitelnou výškou.
  • Tudíž si můžete pořídit židličky barového typu a nastavit si je do různých výšek.
  • Tím pádem bude celá místnost vypadat ještě více stylově.

Barové židličky jsou prostě dokonalé. Nejen z hlediska designového, ale i praktického. Mají totiž ještě jednu funkci, kterou jistě při používání oceníte. Mohou být otočné. Je to logické.

  • Tvar sedáku je totiž přizpůsoben pohodlnému sezení a pokud by sedící potřeboval změnit úhel pohledu (takže i posedu), pak už by se asi o přílišné pohodlí nejednalo.

Barové židle mají prostě nenapodobitelný styl a můžete si jimi ozvláštnit prakticky každý interiér v každém stylu. Shodnou se dokonce i s rustikálně laděným bytem nebo zajímavě zařízenou víkendovou chatou.

 

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply