Doplňky

Netradiční barva kabelky? Jakou vybrat?

Netradiční barva kabelky? Jakou vybrat?

Hledáte způsob, jak oživit svůj outfit, aniž byste musela nakupovat spoustu nového oblečení za nemalé peníze? Anebo chcete originálně zaujmout nejen muže, kteří vás uvidí, ale i ženy? K tomuto všemu vám bezesporu pomůže kabelka v netradičním barevném pojetí.Jet-Set-Travel-Kabelka-Michael-Kors-Růžová-Dámské-UNI4-510x600

V barvách letošního roku

Pastelové, jemné barvy jsou trendy právě pro jaro a léto 2016. S koupí kabelky ve světlé i tmavě růžové barvě trefíte do černého. Růžová umí být nevinná a cudná, stejně jako sexy a provokativní, záleží jen na vás, pro jaký odstín a sytost barvy se rozhodnete. Také je nutno říct, že růžová sluší k ženám tmavým i světlým. Takže můžete dokonale sladit své oblečení s barvou módního doplňku v podobě krásné a zajímavé kabelky ať už přes rameno, nebo jen tak do ruky.

Nebojte se oranžové

Všimli jste si, že oranžová, ale i zelená, jsou v našich šatnících často opomíjeny? Přitom právě tyto barvy dovedou pozvednout vzhled mnoha žen. Tím, že si je nedovolí mnoho z nás, si můžete být předem jista, že si kupujete originální a zajímavý kousek. Moderní oranžová kabelka sluší mladým, ale i starším ženám. Mladé slečny budou působit hravě a nevázaně, starší zase ukážou na svůj mladistvý, nestárnoucí vnitřek. V nabídce najdete odstíny decentní, které nejsou nijak agresivní, přesto jsou velmi nevšední.Alexia-Kabelka-Betty-Barclay-Vícebarevná-Dámské-UNI5-510x600

Fialová nejen na šeřících a lučních zvoncích

Velmi oblíbenou je fialová barva. V posledních letech jste možná zaznamenaly, že ženy často sahaly po fialových svetřících, kalhotách, ale i punčochovém zboží či kabátcích. Což takhle pořídit si právě takovou kabelku? Krásná kabelka v harmonické fialové barvě je velmi slušivá, přitom ji nevlastní mnoho dam. Tato barva je přitom velmi dobře kombinovatelná s hnědou, černou, šedou, bílou… takže ať už vašemu šatníku dominuje kterákoli z barev, fialová kabelka se bude hodit téměř ke všemu.

Nebojte se barev! Právě nyní na jaře a také po celé léto se oddejte barevným kabelkám a jejich náboji. Uvidíte, že i když si obléknete klasické oblečení, které nikterak nevybočuje, barevná kabelka váš vzhled úplně pozmění.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *