Tag Archives kulma

Nejvíce se zavděčíte pod stromečkem elek...

Nejvíce se zavděčíte pod stromečkem elektronikou

Nejvíce se zavděčíte pod stromečkem elektronikou Více jak polovina lidí si pod stromeček přeje elektroniku, počínaje smartphone, konče notebooky. Jaké dárky se popři pečení vánočního cukroví hodí? Tak například takovou meteostanicí uděláte radost jak babičkám, tak... číst více »

Jak udělat dokonalé vlny, které se letos...

Jak udělat dokonalé vlny, které se letos budou hodně nosit?

Jak udělat dokonalé vlny, které se letos budou hodně nosit? Je pro vás těžké udělat si vlny, které budou vypadat velmi sexy a dokonale? Lehké to není a přitom se tento rok vlny opět vrací do módy. Zkuste vyzkoušet novou kulmu na vlasy Bybyliss  PRO, protože tato kulma vám... číst více »

Špičková péče o vlasy? Jde to poměrně sn...

Špičková péče o vlasy? Jde to poměrně snadno!

Špičková péče o vlasy? Jde to poměrně snadno! Prakticky každá žena a nejeden muž si alespoň částečně zakládají na svém vzhledu. Vypadat báječně ale můžete pouze s kvalitním účesem a zdravými vlasy. Jaké výrobky k tomu ovšem použít a kde si je pořídit bez... číst více »

Péče o mastné a splihlé vlasy

Péče o mastné a splihlé vlasy

Péče o mastné a splihlé vlasy Určitě i ty toužíš po krásných vlasech, ale co s nimi, když jsou neustále mastné, splihlé, nebo prostě neposlouchají? Mastné vlasy Mastné vlasy trápí mnoho žen a dívek, kdy je musí mýt každý den, aby nevypadaly příšerně. Zkus ale vyměnit... číst více »