Aplikace, která mě již omrzela

Hedy

Aplikace, která mě již omrzela

Dnešní chytré mobilní telefony mají market, na kterém si můžete stáhnout spoustu zajímavých aplikací. Mnoho z nich jsou zcela zdarma, avšak některé je potřeba i zaplatit. A zde hrozí riziko, že si koupíte aplikaci, která se vám nebude líbit. Co pak s ní? Vraťte ji.

Zaplacená aplikace jde vrátit

Někdy jen podle obrázků a popisků prostě nepoznáte, zda vám bude aplikace vyhovovat. A proto je spousta lidí, kteří se bojí stáhnout si aplikaci, kterou předem musí zaplatit, aby si nekoupili, jak se říká zajíce v pytli, tedy něco, co by se jim později nezamlouvalo. A proto zde přišla možnost, že můžete i zaplacenou aplikaci vrátit.  Respektive vy požádáte o vrácení peněz a zároveň vám bude daná aplikace odinstalována, takže byste si to v některých případech měli rozmyslet. I když je zde možnost si jí později znovu koupit.

Prostě se mi nelíbí

Největší výhodou je, že u systému Android, nemusíte dávat žádný důvod, proč chcete peníze zpátky. Prostě a jednoduše si aplikaci vyzkoušíte a v případě, že se vám nebude zamlouvat, tak si zpátky rozjedete aplikaci obchodu, kde stačí jen kliknout na tlačítko vrátit peníze a ty vám budou zpátky přičteny a zároveň se aplikace sama a automaticky odinstaluje, což je opravdu super. Celý proces je velice jednoduchý, takže to zvládne každý amatér a navíc je to poměrně rychle vyřešeno, což vám ušetří nejen čas, ale také mnoho starostí.

Na vrácení peněz máte limit

Jediný zádrhel je, že je dán časový limit, ve kterém máte dovoleno zaplacenou aplikaci vrátit. U výše zmíněného systému je časový limit určen na pouhé dvě hodiny. Avšak pravdou je, že dvě hodiny úplně stačí na to, abyste si aplikaci vyzkoušeli a zjistili, zda stojí za to si jí nechat anebo jí raději vrátili. Ovšem v případě, že něco stahujete na rychlo a nemáte čas to hned prozkoumat, tak je to problém, protože dvě hodiny uplynou jako voda. A tak je lepší si to buď dobře rozmyslet anebo si na to udělat čas. Každopádně nemůžeme se na nikoho zlobit, že limit jsou jen dvě hodiny, protože delší doby by každý zneužíval, protože by si aplikaci užil zadarmo.

Vrátit můžete cokoliv

Můžete vrátit jakoukoliv aplikaci, kterou si stáhnete. Velkou výhodou je, že jste o aplikaci nepřišli napořád, protože se může stát, že si to za nějaký čas rozmyslíte a budete danou aplikaci chtít. Pak stačí jen zaplatit a může být zase vaše. Kromě toho je výhodou, že nikde není limitováno, kolikrát můžete zaplacenou aplikaci vrátit, což znamená, že si klidně můžete denně koupit deset aplikací a všech deset klidně můžete vrátit. Nikdo nebude řešit, že máte spoustu „reklamací.“

 

Je výhoda mít chytrý telefon, protože, když si stáhnete něco, co se vám nebude líbit, tak to prostě a jednoduše zase odinstalujete. A při zaplacené aplikaci dokonce můžete chtít peníze zpátky.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply