Co dělat, když pes nežere granule? Má k tomu důvod!

Hedy

Co dělat, když pes nežere granule? Má k tomu důvod!

Síla reklamy je mocná a projevuje se i v tak specifických odvětvích jako je krmivo pro psy. Televize a další média nás masírují reklamními spoty a snaží se nás přesvědčit, že právě ten či onen produkt je zaručeně nejlepší. Jaké je pak překvapení páníčka, když zjistí, že jeho svěřenec „špičkovými“ (aneb tak jsou prezentovány) granulemi pohrdá a nechce je žrát. Je to i váš případ a netušíte, kde je chyba? Pokud váš pes nežere granule, vězte, že k tomu má pádný důvod.Máte za to, že jste domů přinesli to nejlepší krmivo, ale váš čtyřnohý mazlíček o něj ani nezavadí. Případně mu nesvědčí ze zdravotního hlediska. To samozřejmě není normální, protože psi vybíraví nejsou. Na druhou stranu mají mnohem dokonalejší smysly než lidé a dokáží rozeznat kvalitu surovina způsob zpracování. Kvalitní granule pro psa, které nejsou plné chemie, psovi zaručeně musí chutnat. Přestaňte se proto zlobit a věřit reklamě. Naopak se zaměřte na skutečné potřeby svého psa a v žádném případě nehleďte jen na cenu. Vždyť a ni vy svou stravu nešidíte a poznáte, co je pro vás dobré. Pes je na tom stejně.

Nechat psa vyhladovět? Raději se poohlédněte po kvalitních granulích

Když pes granule nežere, někteří páníčci praktikují metodu vyhladovění. A vyhladovělý mazlíček nakonec spořádá i granule, kterým by se za normálních okolností vyhnul obloukem. Nedělejte stejnou chybu a raději se zaměřte na opravdu kvalitní granule pro psa.

Skvělou volbou jsou granule OPTIMAnova s novým autentickým přírodním konceptem výživy. Krmivo obsahuje vysoký podíl kvalitního masa (až 50 %!) z vybraných farem ve Španělsku. Jde o maso od firem, které dodávají potraviny pro lidskou potřebu. Jde o králičí, kuřecí a lososí maso zpracovávané nejmodernějšími technologiemi, které garantují zachování všech důležitých živin. Za zmínku stojí i 100% přirozené dochucovací složky, díky kterým má krmivo výtečnou chuť.

Chcete-li granule OPTIMAnova vyzkoušet, poohlédněte se u nich u výhradního dovozce na www.juko-krmiva.cz.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply