Co (ne)dělat na Nový rok?

Hedy

Co (ne)dělat na Nový rok?

Přinášíme několik nápadů na netradiční program  1. ledna. Neseďte celý den doma a užijte si Nový rok na maximum. Přečtěte si více.

Rok se s rokem opět sešel a my s nostalgií a údivem přemýšlíme, kam se zase tak rychle vytratil. Zahajte další rok netradičně a udělejte si z 1. ledna překrásný a nezapomenutelný den. Vždyť přeci, jak na Nový rok, tak po celý rok.

Nevyspávejte celý den!spanek

Samozřejmě netvrdíme, abyste si nedopřáli pořádnou dávku zdravého spánku. Naopak! Po silvestrovské zábavě a ulehnutí do postele v ranních hodinách si tělo regeneraci jistojistě zaslouží.

Jde o to, abyste v posteli nezůstali trčet celý den. To by byla škoda! Navíc přespání není zdravé! Budete se cítit malátní a unavení, takže celý den zbytečně promarníte a budete z toho mít akorát špatný pocit..

Připravte si zábavu!

Dříve než se necháte pohltit silvestrovskou zábavou, připravte si program na Nový rok. Sepište si své nápady klidně na papír.

Budete 1. ledna slavit ve větším počtu lidí s kamarády či s rodinou? Rozdělte je například do dvojic a zabavte vtipnými úkoly, které budou muset postupně plnit. Užijete si jistě spoustu legrace. Nezapomeňte dokumentovat! 🙂

Zůstanete na Nový rok „pouze“ ve dvou? Můžete zkusit pojmout novoroční předsevzetí trochu netradičně a sepsat je pro vás oba. Popovídejte si o tom, co byste ve vašem vztahu mohli trochu změnit, čím jej oživit, co byste chtěli společně zažít či vylepšit. Až budete mít seznam sepsaný, rovnou se třeba do jednoho z bodů vrhněte. Potěší to jistě oba dva!

Vydejte se na výlet!

Podniknout výlet považujeme za skvělé odstartování nového roku. A je úplně jedno, jestli vyrazíte do přírody, za památkami nebo zajedete omrknout své oblíbené místo.

Ať už cestujete autem, vlakem či autobusem, nezapomeňte si vzít na cestu vše potřebné. Pití a svačina je samozřejmostí, zpříjemnit si jí můžete například poslechem oblíbené muziky. Přibalte taky  cestovní polštářek, ať se vám cestuje pohodlně.

Čerstvý vzduch vám udělá dobře. Pročistíte si mysl, přivezete si domů nové zážitky a skvělou náladu. Ale pozor! Vyrážíte na cesty nevrlí nebo z donucení? V takovém případě si cestování pořádně rozmyslete a raději zůstaňte doma a odpočívejte pasivně, třeba s oblíbenou knížkou.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply