Pronájem lešení – jasná páka! Protože kupovat jej se nevyplatí

admin

Fasádní, hliníkové, vnitřní, nebo speciální lešení v podobě závěsné montážní plošiny – to jsou jen příklady nejčastěji půjčovaných typů lešení. Proč je pronájem lešení výhodný, a co vám zajišťuje?

Malý nebo velký projekt, všechny ušetří!

Je úplně jedno, zda máte v plánu si doma sami vymalovat strop, nebo jste majitelem firemní budovy, kterou je třeba opravit. Pronájem lešení vám dokáže velmi pomoci. V případě malých projektů jednotlivců si můžete za nízké náklady zajistit profesionální, a především bezpečné a stále bedlivě kontrolované lešení, a v případě firem vám kromě již zmíněného odpadá starost s koupí a následným uskladněním velmi nákladného lešení.

Co se nejčastěji půjčuje

Škála nejčastěji půjčovaných lešení je velmi pestrá. Jedním z prvních, které stojí za zmínku, je široké pohyblivé hliníkové lešení, které je nejčastěji používáno pro údržbové a malířské práce. Díky jeho snadné montáži a možnosti modulárního rozšíření do šířky i výšky je využíváno pro vnitřní i vnější použití.

Dalším typem lešení, které bývá nejčastěji využíváno, je sada fasádního lešení na přívěsném vozíku. Jednotlivci i firmy si jej mohou dokonce rezervovat dopředu.

Třetím typem, který se půjčuje velmi často, je závěsná montážní plošina. Ta představuje velmi bezpečnou možnost, jak pracovat ve velkých výškách bezpečně a podle norem. U projektů, kde není praktické a ekonomické využít tradiční řešení, je montážní plošina dobrou volbou.

Proč je lepší si lešení půjčit

Dávno pominuly doby, kdy lidé všechno potřebovali vlastnit. Dnes již víme, že je mnohem výhodnější si danou věc půjčit. Odpadá tak starost s uskladněním, a navíc máte po každé po ruce lešení splňující všechny bezpečnostní normy a standardy.

Jaký projekt budete realizovat vy? A jaké lešení k němu využijete?

 

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply