Žena a auta

Hedy

Žena a auta

Tahle tématika zajímá docela hodně žen, protože řidiček přibývá a dokonce milují se „hrabat v autě“ a aspoň trochu mu rozumí.

Při pohledu do minulosti zjistíme, že žen za volantem bylo málo a tak je přirozené mít zažitý názor, že si žena nedokáže vyměnit ani píchlou pneumatiku u auta, nebo olej v autě, brzdové destičky… Samozřejmě, moc takových žen není, ale postupně jich přibývá. Dokážou mnohé a baví je to, taky je to dost sexy, když si žena základní věci na autě umí sama opravit a nepotřebuje k tomu chlapa.

Autor obrázku: Alicia Nijdam

To že žena nerozumí technice jsou jen mýty a legendy. Máme k tomu menší dispozice od přírody, ale technicky založených žen je spousta. Navíc není žádnou nevšedností potkat muže, kteří si kvůli píchlému kolu nebo jiné „prkotině“ volají odtahovku, protože neví, jak se používá hever nebo klíč, nebo kde hledat pokazenou součástku.

Je to na jednu stranu velmi zvláštní, když chlap neví nic o autě, ale někomu to přijde normální, to se prostě stává… a když tomu žena nerozumí, tak je to divné, ale proč? Naopak je úsměvné, že tomu ženy, něžná stvoření, v některých případech rozumí víc, než muži, kteří by to opravdu měli vědět. Alespoň tedy výměnu kola, když už nic jiného.

Je to zastaralou dobou a sugescí starých časů, že ženy patří za plotnu a muži na těžké práce. Ne, ne, je to dávno všechno úplně jinak, i ženy zvládají těžkou práci jako je oprava auta a není důvod, proč by to mělo být zvláštností. Možná je to také tím, že dříve když spolu muž se ženou byli, bylo to opravdu na věky. Dnes většinou ženy zůstávají rozvedené samotné s dětmi a nezbude jim nic jiného, než se mužské práce naučit, aby byly samostatné a svéprávné a měli bychom jim velice fandit. Měly bychom být samostatné a nespoléhat se tolik na pomoc mužů, kteří to za nás stejně neudělají.

Na změnu názoru stačí jen pár takhle šikovných žen. Muži a ženy jsou si stále víc rovni a tohle je jeden z velkých příkladů, v čem se ženy výrazně zdokonalují.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply