Tag Archives avokádo

Americká kuchyně

Americká kuchyně

Americká kuchyně Země hamburgerů, hranolků a sendvičů. Tak má v podvědomí většina lidí americkou kuchyni. Jenže Amerika, to není jen hromada přepáleného tuku a rychlého občerstvení. Když si uděláme seznam všeho, co je americká kuchyně, žasneme, že ji vlastně... číst více »

Pleťové masky domácí výroby

Pleťové masky domácí výroby

Pleťové masky domácí výroby Každá žena touží po dokonalé pleti. Avšak na druhou stranu nechce utrácet stovky nebo dokonce tisíce korun za kosmetické přípravky plné chemie, které jsou testované na zvířatech. Mám tu pro vás tipy na pleťové masky, které si můžete udělat... číst více »

Ruce vizitkou osobnosti

Ruce vizitkou osobnosti

Ruce vizitkou osobnosti Ruce jsou naší vizitkou, dokáží prozradit naše pování, pohlaví, koníčky, cokoliv, a také se na nich projevuje stáří. Nikde jinde se stáří neobjevuje tak rychle jako na rukou. A právě proto bychom o ruce měli dostatečně pečovat, aby neprozradili třeba... číst více »

Chilská kuchyně

Chilská kuchyně

Chilská kuchyně Když se řekne „Chile“, většina lidí si tuto jihoamerickou zemi spojí s množstvím pálivého chilli, horkým sluncem a rozevlátou hudbou. Kdo je již více těchto končin znalý, možná si vybaví, pro nás dnes snad již nepostradatelné brambory, protože právě... číst více »