Tag Archives ryby

Jaká jste v posteli podle zvěrokruhu?

Jaká jste v posteli podle zvěrokruhu?

Jaká jste v posteli podle zvěrokruhu? To, jaká budete v posteli, vám bylo dáno už při narození. Zajímavé je, že tomu věří 50 % populace, 80 % populace sleduje horoskopech a dokonce 7 % lidí udává, že horoskopy jejich život ovlivňují! Beran Ženy, které se narodily ve znamení... číst více »

Norská kuchyně

Norská kuchyně

Norská kuchyně Milovníci ryb a rybích specialit najdou zalíbení v norské kuchyni. Ta je přímo rybím rájem. Důvod je jasný – Norsko je světová velmoc, co se týče rybolovu. Zdejší ryby se vyváží do celého světa, zpracovávají se, suší se, nebo konzervují. Kromě ryb se... číst více »

Islandská kuchyně

Islandská kuchyně

Islandská kuchyně Tajuplný ostrov, přímořská země, která nám sice není cizí, ale také ji moc dobře neznáme. Dnes patří mezi normálně vyspělé oblasti, jenže vždy tomu tak nebylo. V minulosti byl Island chudou osadou, kde teplých dnů bychom napočítali na prstech jedné... číst více »

Australská kuchyně

Australská kuchyně

Australská kuchyně Základem australské kuchyně je ta anglická, přivezená kolonisty. Nicméně po léta se postupně vyvíjela, až dostala vlastní podobu. Jako všude jinde, i zde se uplatnilo nepsané pravidlo o využití surovin, které jsou v dané oblasti k dostání. V australské... číst více »