Tag Archives spodní prádlo

Výběr spodního prádla nepodceňujte. Co d...

Výběr spodního prádla nepodceňujte. Co doporučují gynekologové?

Spousta žen nakupuje prádlo špatné velikosti. Nikdy by nesáhly po XL, ačkoliv by se právě v ní cítily komfortně. Raději volí těsnější, zato „elka“… Pokud jste na tom stejně, zaděláváte si na malér. A možná se dopouštíte i dalších přešlapů. Jistě vám... číst více »

Nekvalitní podprsenka vám může “hezky“ u...

Nekvalitní podprsenka vám může “hezky“ uškodit. Proč kupovat spodní prádlo ...

Nekvalitní podprsenka vám může “hezky“ uškodit. Proč kupovat spodní prádlo u specializovaných prodejců? Určitě už jste někdy měli možnost zahlédnout spodní prádlo na tržnicích, nebo v různých pofiderních obchůdcích. Na první pohled vypadá dobře, téměř stejně,... číst více »

Lindex

Lindex

Švédská oděvní firma byla založena v roce 1954 s cílem vyrábět spodní prádlo. To se náramně zdařilo a Lindex tak mohl začít vyvážet funkční a pěkné prádlo do zahraničí. Dnes již značka nabízí veškerý sortiment, co se oděvů týče. Prodejny ve Švédsku Vše šlo... číst více »

Victoria‘s Secret

Victoria‘s Secret

Victoria‘s Secret Nejste-li s něčím nespokojeni, můžete buďto nadávat, stěžovat si doma, anebo u příslušných úřadů či se prostě rozhodnou udělat věci podle sebe a ukázat ostatním, že to jde. Stejný plán měl i Roy Raymond, když se necítil moc dobře při nákupu... číst více »