Výběr spodního prádla nepodceňujte. Co doporučují gynekologové?

Karel

Spousta žen nakupuje prádlo špatné velikosti. Nikdy by nesáhly po XL, ačkoliv by se právě v ní cítily komfortně. Raději volí těsnější, zato „elka“… Pokud jste na tom stejně, zaděláváte si na malér. A možná se dopouštíte i dalších přešlapů. Jistě vám nemusíme připomínat, že nevhodné spodní prádlo může způsobit problémy. Co si o problematice myslí odborníci z řad gynekologů?

Spodní prádlo střídejte

Sortiment spodního prádla se dělá na tři pomyslné kategorie. Na prádlo, které má žena na sobě po většinu dne (tzn. pro každodenní nošení), prádlo na noc a na speciální příležitosti. A zatímco v případě negližé či jiného smyslně laděného modelu můžete upřednostnit vzhled před komfortem – protože ho nosíte jen občas a na pár hodin, běžné spodní prádlo naopak vybírejte obezřetně. Zaměřte se na střih, materiál a velikost. Právě tato tři kritéria jsou naprosto zásadní.

Přírodní materiály jsou vždy lepší

V souvislosti s volbou materiálu jsou lékaři zajedno. Ženy by měly upřednostnit bavlnu. Přírodní materiál je na tom oproti umělému vláknu mnohem lépe z hlediska prodyšnosti a savosti. Tyto vlastnosti jsou neocenitelné zejména během parných dní. A nejen to – v kombinaci s určitými pracími prostředky mohou umělé materiály pořádně potrápit alergiky. Sázkou na jistotu je bavlněné dámské spodní prádlo.

Zazářit můžete i v pohodlných trenýrkách

Výběr střihu je o něco složitější. Ženy se chtějí líbit a podvědomě sahají po prádle, které sice není ideální z hlediska komfortu, ale zato v něm vypadají jako bohyně. Jenomže nošení volnějšího a prodyšnějšího prádla je mnohem prospěšnější zdraví. Jak z toho ven?

Budete se divit, ale váš partner jistě pochopí, že na sobě nemůžete mít non stop erotické prádlo s poněkud nevšedním střihem. Naopak o to více ocení, když mu v něm ukážete v intimních okamžicích. Pokud vás opravdu miluje, bude vás vnímat jako přitažlivou i v momentě, kdy na sobě máte pohodlné dámské trenky STYX!

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply