6 komedií s Lindsay Lohan

Hedy

6 komedií s Lindsay Lohan

Mladá herečka, je díky zrzavým vlasům a pihám zajímavým a výrazným typem herečky, bohužel však svou kariéru téměř doslova utopila v alkoholu a drogách, a proto je teď téměř zapomenutá. Než se tak stalo natočila několik snímků, ve kterých ukázala svůj talent, pojďme si je připomenout.

 1. Past na rodiče (1998)
 • V prvním velkém filmu si malá Lindsay střihla hned dvojroli, která je složitá i pro zkušené herce.
 • Annie a Hellie se setkají na táboře, kde se nejdříve nesnáší, ale nakonec skončí spolu na samotce, kde jim netrvá dlouho, aby zjistily, že jsou sestry. Protože jedna nikdy neviděla maminku a druhá nezná tatínka, vymění se, jedna letí za maminkou do Londýna a Druhá do Napa za tátou. Rodiče ani zbytek rodiny a služebnictva nejdříve nic nepoznají a holky se snaží nenápadně dát rodiče znovu dohromady, aby byli zase úplná rodina.
 1. Mezi námi děvčaty (2003)
 • Anna je typická teenagerka, která nenávidí svou matku Tess, ta jí dává tresty za každou hloupost, protože je na ni a jejího mladšího bratra sama. Anna je často po škole a nejvíc miluje hraní na kytaru ve své kapele. Zamilovaná je také do jednoho ze spolužáků, se kterým se zrovna začala bavit a pozval ji na motorku. Anna má s kapelou důležité vystoupení ve stejný večer, kdy se koná předsvatební večeře Tess a jejího snoubence. Anna nechce matčina přítele přijmout do rodiny a Tess zase nechce pustit Annu na koncert, pohádají se v čínské restauraci, kde dostanou koláčky štěstí, jejichž věštba se opravdu vyplní a Tess s Annou prožijí jeden den v těle té druhé.
 1. Protivný sprostý holky (2004)
 • Z Afriky, kde se žila se svými rodiči zoology se Cady snaží začlenit v novém kolektivu městských teenagerů. Kvůli dávné pomstě Janis a Damiena, kteří Cady mezi sebe přijdou se spřáhne s partou nejobdivovanějších holek na škole a po čase se stane jednou z nich – sebestřednou a nafoukanou a na opravdové přátele zapomene. Brzy si to ale uvědomí a vše se vrátí do normálních kolejí.
 1. Můj auťák Brouk (2005)
 • Meggie miluje závodění v autech, má to v krvi, protože už tři generace její rodiny se závodům NASCAR věnuje. Její otec se oni ale bojí a nechce ji nechat závodit. Meggie je nešťastná, že ji otec nechce koupit závodní auto, když narazí na starého Brouka, který není tak úplně obyčejným autem. Meggie nejdříve závodí jako anonymní jezdec, protože Herbie (jak se auto jmenuje) je – ač se tak nezdálo – skvělým závodním autem, nakonec ale vyjde najevo, kdo Herbieho opravdu řídí a otec se na ni zlobí a opět ji zakazuje závodění, to si ale Meggie nenechá líbit.
 1. Jen trošku štěstí (2006)
 • Mít každý den úspěšným a prožívat jen šťastné události, tak přesně to zná Ashley. Opak však prožívá Jake, kterému se smůla doslova lepí na paty. Na jeden z večírků, který Ashley pořádá se Jake nenápadně vetře (tak jako všichni ostatní) v masce, s Ashley se políbí a vymění se tak štěstí a smůlu. Jake teď vede skvělý život, ale Ashley se vše kazí, a tak se snaží záhadného muže najít, aby jí štěstí vrátil. Kdo nakonec bude mít štěstí a na koho zbyde smůla?
 1. Šéfe jsem v tom! (2009)
 • Nejen sekretářka, ale i poskok je Thea pro svého šéfa a ke všemu se ještě musí postarat o svou mladší sestru poté, co jejich rodiče zemřeli. Dělá pro šéfa všechno, aby nedostala padáka. Když už to vypadá, že opravdu bude muset z práce odejít přijde na perfektní fintu – otěhotnět! Zezačátku je to hračka, ale po několika měsících, kdy stále nemá přítele, ani dítě na cestě, už to všem začíná být podezřelé, musí se proto začít chovat jako těhotná, což není úplně jednoduchý úkol. Jak dlouho to Thea vydrží předstírat?

Zuzana Dušková

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply