Aktuální Tesco leták: Levný úklid a pečení na Vánoce

Hedy

Aktuální Tesco leták: Levný úklid a pečení na Vánoce

Vánoce jsou za rohem a je třeba vyřešit především úklid celé domácnosti a začít s pečením. Že nemáte nic nakoupeno? Pak byste se měli velmi rychle rozhoupat a využít slevových akcí, které nabízejí supermarkety a hypermarkety ve svých aktuálních letácích. Typickým příkladem je zejména Tesco. Jedna z největších sítí prodejen v České republice nabízí aktuální Tesco leták se spoustou výrazných slev. Jakých? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

I předvánoční úklid může bavit

Zdá se to možná nemožné, ale i vánoční uklízení nemusí být nijak nudné. Máte-li ovšem to správné vybavení. Výbornou volbou jsou značkové produkty Vileda. Jmenovat bychom mohli například moderní mopy, nástavce na ně anebo smetáky, kbelíky a další sortiment úklidového charakteru. Aktuálně se u společnosti Tesco vztahuje na tyto produkty sleva ve výši 30 %.

Levné vánoční pečení

Pracny, štoly, vanilkové rohlíčky a jiné dobroty lze upéct za zlomek ceny. Nevěříte? Prohlédněte si aktuální leták Tesca! K dispozici je zde například Božkov tuzemský za 89,90 Kč nebo strouhaný kokos za 36,90 Kč/ kg či mandle za 119,90 Kč za 500 gramů. Zlevněné jsou ale i mnohé další ingredience určené na pečení.

Prolistujte si všechny letáky online

I ostatní supermarkety a hypermarkety nabízejí nejen před Vánocemi výrazné slevy vztahující se na různé zboží. Čekat na papírové letáky by bylo zbytečné. Mnohdy je doručovatelka nepřinese anebo zmoknou, případně přijdou pozdě. Proto si jednoduše prolistujte všechny na jednom jediném webu s příznačným názvem Letakomat.cz. Podívat se přímo v prohlížeči budete moci i na letáky prodejců elektra. K dispozici jsou mimo jiné i akce eshopů. Bez problémů si lze vybírat i podle kategorií. Jestliže nechcete, aby vám jakákoli výhodná cenová akce utekla, přihlaste se přímo k odběru novinek. Letákomat vám bude zasílat novinky na vaši emailovou adresu. Žádná sleva vám už neunikne!

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply