Připravte soukromý wellness večer

Hedy

Připravte soukromý wellness večer

Pozvat ho domů na film a uvařit mu dobrou večeři je sice možné, ale už poněkud ohrané. Toužíte-li ho opravdu okouzlit, chce to něco originálnějšího. Co takhle připravit společný wellness večer v soukromí vašeho bytu?

Ne, není potřeba si domů pořizovat vířivku nebo zvát maséra. Této činnosti se hravě zhostíte sami – aspoň bude příležitost se navzájem dotýkat. Kromě toho k tomuto večernímu programu nepotřebujete nic speciálního. Stačí vám přírodní kosmetika, tělové zábaly či olejíčky na masáž, vonné svíčky a romantická hudba.

Namasírujte se

Jednou z možností jak pojmout wellness večer je masáž. Investice je v tomto případě skutečně minimální – je nutné zakoupit pouze nějaký masážní olejíček. Na tom, že neumíte pořádně masírovat, nakonec vůbec nezáleží. Vonný masážní olej bude mít relaxační účinek a dotyky druhé osoby vám budou určitě příjemné.

Přichystejte si relaxační koupel

Jestliže se nebojíte trochu vyšší mety (budete vedle sebe nazí), připravte příjemnou koupel. Napusťte teplou vodu, přidejte hodně pěny, zapalte svíčky a postavte si na dosah ruky láhev vína.

Je však třeba počítat s tím, že v malé vaně tohle nezrealizujete, nebo aspoň to nebude vypadat tak romanticky, až se tam budete snažit oba nasoukat. Nejlepší je rohová vana, do níž se ve dvou bez problémů naložíte.

Nezapomeňte na detaily

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu wellness večera, nezapomeňte na detaily. Vyberte romantickou hudbu a nakupte svíčky, které vytvoří tu správnou atmosféru. Samozřejmě můžete uvařit něco dobrého k večeři – aby to bylo tematické, zkuste zdravý pokrm, například superpotravinu quinou. Dá se s ní naložit, jako kdyby to byla rýže, takže když k ní uvaříte maso, budete oba spokojení.

Jestli potřebujete více inspirace, hledejte na www.homespa.cz. Tento e-shop se totiž zaměřuje právě na vybavení pro domácí wellness. U jednotlivých produktů tam najdete i vysvětlení, čemu prospívají.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply