Čekají vás přípravy na svatbu? Vyberte si vše dle vašich představ!

Hedy

Čekají vás přípravy na svatbu? Vyberte si vše dle vašich představ!

Autor obrázku: Rich Bowen

Dávno již neplatí spousta tradic a obyčejů, které se dodržovaly dříve. Nevěsty už nemají striktně určené bílé šaty se závojem, ženich šaty s budoucí manželkou poměrně často vybírá, u spolu žijících párů není neobvyklé, že se vidí ráno před svatbou, jakoby se nic nedělo… Svatba už není brána tak uhlazeně a “přísně“. Řekněte si s vaším nastávajícím, co se vám líbí, a udělejte si vše podle sebe.

Bohatý výběr svatebních oznámení

Letí všechny druhy svatebních oznámení. Najdete elegantní, humorné, barevné i černobílé, plastické, s třpytkami, mašličkami, kolíčky… I text je různý. Vybrat si můžete klasické citáty, výroky slavných, použít lze i vyznání lásky a sdělení světu, že si vážíte jeden druhého.

Svatební prstýnky dle vašeho přání

Skvělým způsobem, jak pořídit svatební prsteny je, vybrat si z katalogu ručně vyráběných prstenů. Je jen na vás, budou-li z bílého zlata nebo ze zlata různých barev, budou-li mít drahokam, zvláštní tvar, nebo ozdobné tepání. Velmi oblíbené je gravírování, díky kterému si na vnitřní stranu prstenu necháte vyrýt pro vás důležité znaky, data, jména… Zlatnické dílny s budoucími manželi komunikují skutečně ochotně a vstřícně.

Vyberte si pro svatební oslavu hotel s příjemným prostředím

Velmi dobrým vodítkem pro výběr místa svatby jsou reference a fotogalerie. A právě krásné fotografie luxusně vyzdobené svatební tabule, i příjemné reference, svědčí o kvalitních službách svatebního hotelu v Žilině, hotelu Galileo. Mimo svatebních hostin zde lze uspořádat i oslavy narozenin, rodinné setkání, rozloučky se zesnulým… Fotogalerii, ceník i veškeré podrobnosti najdete na této adrese.

Svatba je událostí, na kterou by měli všichni vzpomínat s úsměvem a radostí, především ženich a nevěsta. Udělejte vše pro to, aby to byl den pro vás nejšťastnější a nenechte si jej zkazit drobnostmi.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply