Budete se vdávat? Nechejte si udělat originální snubní prsteny dle vašich představ.

Hedy

Budete se vdávat? Nechejte si udělat originální snubní prsteny dle vašich představ.

Svatební den je nepochybně jedním z nejkrásnějších dnů našeho života. Neodmyslitelně se k němu pojí svatební šaty, nervózní ženich, bezesná předsvatební noc a snubní prsteny. A právě proto, že budete prstýnky nosit celý život a budou ozdobou vašich rukou, měli byste společně s partnerem jejich výběr pečlivě zvážit.

Originalita dle vašeho vkusu

Výborné je nechat si vyrobit prsteny přesně podle vašeho přání. Lze kombinovat různé barvy zlata, použít jiné materiály, najít zalíbení v prstenech s geometricky konstrukčními tvary, vsadit jeden či více drahých kamenů nejen v čiré barvě, nebo použít zdobící rycí techniky a mnohé další. Oblíbené je i pískování, kdy kupříkladu jedna třetina prstenu může být lesklá a zbytek jakoby ojíněný.

Není nic netradičního, když má ženich “mužnější“ snubní prsten, než nevěsta. Její prstýnek může zdobit a zjemňovat kamínek, na jeho být nemusí. Také tvarově mohou být nepatrně odlišné.

Vzkaz, kterému rozumíte jen vy

Znáte zvyk, kdy je uvnitř prstýnku ukryté datum svatby a jméno vašeho protějšku? Pokud nemáte dlouhé jména, nebo bude vaše “extra“ rytina krátká, můžete nechat vyrýt i něco dalšího. Kupříkladu název maličké vesničky v zahraničí, kde jste se zasnoubili, datum seznámení… prostě něco, čehož význam znáte jen vy dva.

Kvalitní zlatnický atelier vám vyhoví téměř ve všem

Vyberete-li si zkušený zlatnický atelier, dá se domluvit skutečně mnoho. Jedním takovým je zlatnický atelier JLšperk. Jeho pobočky najdete v Praze, České Lípě a Litoměřicích.

Specializuje se na návrhy a ruční výrobu zásnubních prstenů, snubních prstýnků a dalších druhů prstenů, ale také tvoří šperky. Přijdete-li s originálním přáním, s radostí jej uvítá. Nové náměty jsou pro něj výzvou.

Nahlédněte na webové stránky www.snubniprsteny.com a přesvědčte se, že jde o profesionální zlatnický atelier, který svou práci dělá s láskou a precizností. Prsteny a ostatní šperky, které vzejdou z jeho dílny, jsou skutečně nádherné!

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply