Den jako stvořený pro krásu

admin

Den jako stvořený pro krásu

Každá z nás si přeje vypadat skvěle a sexy, a právě z tohoto důvodu si vyčleňte den právě pro vás. Přítele pošlete na pánskou jízdu, kamarádce se omluvte, že na párty nedorazíte a uspořádejte zkrášlující radovánky, které vám přidají nejen na kráse ale také na duševní kondici.

Buďte sobecká a v tento den myslete jen na sebe!

Vyspěte se do růžova

Zapomeňte na budík, spěte  dokud se dobrovolně nevzbudíte. A až se tak stane, chvíli zůstaňte v peřinách a relaxujte.

Voňavá lázeň

Napusťte si vanu, přidejte vaši oblíbenou pěnu či olej a ponořte se do omamně uklidňující oázy pohody. Tip : Vhoďte do koupele šumivou tabletu. Yves Rocher šumivá tableta s vůní mandarinky 29 Kč.

Zavřete oči a uneste se na vlnách myšlenek, zavzpomínejte na dovolenou, na úsměvné situace ,  školní lásky a bezstarostné dětství. Klidně si s sebou vezměte váš deník, který jste si psala na „střední“, oprášíte minulost a pousmějete se nad zážitky dávno minulými.

Vyšperkujte se

Udělejte si masku na obličej, vlasový zábal, peeling a přelakujte drápky.  Experimentujte s účesy, nahraďte všední a obvyklý účes nevšedním. Překvapte odstínem laku či technikou nanášení, inspiraci získáte v módních časopisech nebo jednoduše ve své hlavě. Tip redaktorky:  Oblečte nehty do praskajícího hávu – praskající laky jsou in, dostanete je v každé drogerii.

Zbavte se srsti

Vypleňte všechny chloupky z vašeho těla. Na nohy se vyplatí použít vosk, výsledek vydrží déle a nebudete se muset zdržovat s žiletkou.

Dejte pokožce vláhu

Nakrémujte se, jakýkoliv druh pokožky potřebuje hydrataci. Odvděčí se vám jemností, pružností a hebkostí.  Pořiďte si nejen krém na ruky ale i na chodidla.  Sortiment je pestrý, tak proč si nevybrat toho nejvhodnějšího „zavlažovacího pomocníka“.

Naservírujte tělu vitamíny

Uvařte si bylinkový čaj a jako společníka si vyberte knížku či časopis.

Lenošte, lelkujte a hlavně si užívejte pocit pohody. Jako lehká a zdraví prospěšná večeře poslouží ovocný salát. Tělu prospějí vitamíny a chuťové pohárky si smlsnou na báječné dobrotě.

Navoďte příjemnou atmosféru

Za okny se stmívá a do vašeho bytu padá soumrak. Využijte jej, zapalte svíčky, do aromalampy přidejte vonnou esenci a zapněte přehrávač s relaxační hudbou či vaší oblíbenou kapelou. Tip redaktorky: Zvuky přírody, zpěv ptáků a šplouchání vln je to pravé pro uvolnění.

 

Inspirujte se nápady a věřte, že na takových dnech si vypěstujete závislost.

autor: Lenka Zelnitiusová
obrázky: SXC.hu

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply