Úschovné skládací krabice

Dana

Ženy a dívky, také někdy přemýšlíte, kam si uschovat různé drobnosti, ale i například mnoho kosmetiky, dvd filmy, fotky, kvanta bižuterie, šperky, doplňky do vlasů a spoustu dalších věcí?

Můžete zajít do papírnictví, kde ale mají většinou krabice malé nebo krabičky dárkové, které stojí dost peněz a opravdu jsou dobré akorát na dárečky pro vaše blízké.

Ale nezoufejte, jsou tu úschovné skládací krabice, které jsou velice prostorné a vejde se do nich opravdu hodně věcí a ještě vám navíc v bytě udělají nejen místo, ale i stylově vyzdobí vaši poličku či skříň. Samozřejmě si je samy složíte, skládá se víko zvlášť a box též a je to velmi jednoduché, takže nemějte obavu, že byste to nezvládly. Prodávají se většinou po dvou kusech a cena je opravdu zlomová. Je zapotřebí dobře hledat a najít ty správné obchůdky.

Úschovné skládací krabiceNemějte vůbec strach, že byste si nevybraly dle vaši libosti oblíbenou barvu a vzorek. Viděla jsem mnoho barevných kombinací, od romantických růžiček, motiv nočních měst, jednoduchých kostiček, velice originální potisk sladkostí, až po roztomilé pejsky, kočičky nebo koně. Vybere si opravdu každá dáma a zajisté i ta, jenž je milovnice zvířat.

Co se týče šperků a bižuterie, je tu skládací krabice, která má tři šuplíky, určitě se ale také vyrábějí boxíky s více zásuvkami a opět s různými vzory a barvičkami.

A co teprve fotografie, někdo má rád fotky pěkně uspořádané ve foto albumech, ale jsou i tací, kteří si rádi dají fotky do krabičky a zabere jim to méně místa a vejde se jich tam opravdu hodně. Je to věc vkusu. Můžete si na krabičku, kde budete mít uložené fotografie, nalepit vaši oblíbenou fotku, která vám vždy připomene, že v této krabičce je zcela jasné, co v ní ukrýváte.

Velké skládací krabice jsou povětšinou na věci, kterých máte hodně, chcete si je uschovat a nemít je poházené nesystematicky po poličkách, na toaletním stolku nebo v koupelně. Výhoda je ta, že nebudete stále zmateně nic hledat a vše potřebné budete mít neustále po ruce.

Úschovné skládací krabiceJsou tu i malé krabičky na nezbytné drobnosti, které si můžete zakoupit jak rozložené, tak i složené.

Opravdu je jen na vás, kolik času věnujete hledání šikovných prostorných krabic, které se vám budou hodit do vašeho domova, jak stylově, ale hlavně taky prakticky.

Zaručeně se to vyplatí, poslouží svému účelu a vy budete určitě spokojeny.

autor: Dana Boudová
obrázky: Dana Boudová

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply