Díky vyšívacímu stroji a řezacímu plotru si doma zhotovíte, cokoli vás napadne

Hedy

Díky vyšívacímu stroji a řezacímu plotru si doma zhotovíte, cokoli vás napadne

Vyšívání, šití, háčkování, zdobení si domova různými dekoracemi z látky, je zálibou mnoha žen a dívek již odedávna. Jestliže jste alespoň trochu zručná, vyšívací stroj vám umožní zhotovit si originální ubrusy, potahy na polštáře, závěsy a jiné plně dle vašich představ.

Jaké jsou trendy v oblasti vyšívacích strojů

Tak jako jde kupředu každá oblast vědy i techniky, ani výrobci vyšívacích strojů nezahálí. Kupříkladu nové šicí a vyšívací stroje Brother, nabízí ženám možnosti nejen strojového šití a vyšívání, ale také vyřezávání tvarů, používání mnoha šablon k tvorbě obrázků, písmen, originálních obrazců…

Hezkým příkladem je kupříkladu vyšívací stroj Brother Innov-Is 955. Spojuje hezký design, výborné vyšívací a šicí vlastnosti a snadné ovládání.

Nechybí mu automatické odstřihávání niti, metalický vzhled panelu, přehledné uspořádání ovládacích prvků, dostatečně velká vyšívací plocha 100 x 100 mm, paměť se 70 vyšívacími vzory pro vyšívání květů, obrázků s tématikou svátků, ročních období… Potěší vás i automatický navlékač nitě, který nabízí jen stroje Brother. Hezká je i možnost kombinace stehů, čímž lze dosáhnout zajímavější vzhled a uplatnění tvůrčí fantazie.

Seznamte se s řezacím plotrem

Řezací plotr je ženám zatím bohužel trochu neznámý a to je velká škoda. Díky němu je možné vyřezávání z různých materiálů, jako je papír, kancelářská fólie, scrapbookový papír, nažehlovací fólie, samolepící vinylová folie a jiné. Díky příslušenství je možné vyřezávat i z pls, látek a dalšího.

Plotr disponuje skenerem, takže obrázek jednoduše nakreslíte či jej vytisknete na papír, naskenujete a plotr vytvoří obrys řezací šablony, kterou můžete vyřezat či nakreslit na požadovaný materiál.

Dokoupíte-li k plotru pera, bude moci kreslit na papír i látku. Zajímavé jsou mizící pera, kterými lze nakreslit čistou velikost vystřiženého kusu bez potřeby přídavků na švy. Tohle a spoustu dalšího nabízí kvalitní a propracované plotry od společnosti Brother.

Oživte váš domov díky vyšívacím strojům a plotrům od společnosti Brother. Budou vám sloužit po mnoho let, zaručeně se s nimi rychle sžijete a oblíbíte si je.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply