Proč muži milují mrchy a hodné holky je nezajímají

Hedy

Proč muži milují mrchy a hodné holky je nezajímají

Možná i vy jste zaregistrovala jednu věc, a to takovou, že hodné holky nejsou moc v kurzu, ale mrchy to mají tak snadné. Čím to je? Přeci každý muž chce mít doma ženu, která pro něj udělá cokoliv, co mu na očích vidí.

Ne, tak to vůbec není. Muži prostě milují mrchy a to ať se vám to líbí, nebo ne. Hodná holka je pro ně nudná, nemá jim co nabídnou, není pro ně dost akční. Muži v hodné holce mají jistotu, kterou tolik nenávidí a která je pro ně mínusem, místo plusem. Chtějí mít pocit, že mohou, nebo spíše musejí o něco bojovat a ten pocit dostanou pouze u mrchy. Chtějí žárlit, ale na hodnou holku se jim to nepodaří. Tam není jediný důvod toho, aby žárlili.

Hodná holka je zakřiknutá. Nebude v baru flirtovat i s ostatními, ale bude se věnovat jen svému partnerovi a ten z toho pak může být v rozpacích, protože v takovém případě mohli sedět doma u televize a nechodit do společnosti. Sám muž se velmi rád podívá na to, jak mu ostatní muži po jeho přítelkyni pokukují, a pokud i ona s někým zaflirtuje, pak se budou cítit svým způsobem i hrdě, protože ti ostatní muži s jeho přítelkyní jen flirtují, ale on jí muže mít celou pro sebe a je na to patřičně hrdý.

Hodná holka je pro ně nezajímavá ve více faktorech. Jednak skáče tak, jak muž píská a pak také v posteli není až tak zábavná, jako právě mrcha. Mrcha je vyzývavá a má to v sobě dané. Hodná holka je takzvaně hodná i v posteli, ale to se mužům až tak nelíbí. Raději by měli tu, která to rozjede na plné obrátky. Pánům tvorstva dělá velmi dobře, když mohou neustále bojovat o to, co doma mají, a to jim mrcha umožní vždy a všude. Mají pak dobrý pocit z vítězství a dělá je to silnějšími. Proto mají muži raději mrchy, než domácí puťky, které jim nedají možnost se o ně jakkoliv utkat a vyhrát.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply