Jak pečovat o koženou kabelku či peněženku?

Hedy

Jak pečovat o koženou kabelku či peněženku?

Kožené bundy, kožené kabelky, peněženky, boty i jiné jsou trvanlivým oblečením a doplňky, které vydrží spolehlivě sloužit po mnoho let. Jestliže se o ně tu a tam patřičně postaráte, zachovávají si svou barvu a kouzlo i po několik generací. Možná také máte koženou kabelku po babičce, které zub času neuškodil a je naopak krásná. Víte však, jak o kožené výrobky pečovat, aby i vaše děti mohly stejně pyšně nosit třeba kabelku po vás, nebo vám vaše kožená bunda dělala radost i za dalších pět, deset let?

Čištění a impregnace

I když se snažíme chodit mimo kaluží a bláta, časem se kožná obuv znečistí. Stejně tak je to s kabelkami, peněženkami, opasky i dalšími výrobky. Postupně je osaháme, občas o něco otřeme a kůže by časem zašla. Proto je dobré pořídit si čistící emulzi koženého zboží. Je speciálně vyvinuta tak, aby kůži neuškodila a pečovala o ni. Dá se použít na různé typy kůží i na různou barvu kůže. Dokáže odstranit i hluboce usazené skvrny a vrátit kůži původní čistý, jasný vzhled. Její cena se pohybuje kolem dvou set korun, což za návrat k původnímu vzhledu a spokojenosti jistě stojí.

Po vyčištění je potřeba boty i ostatní patřičně ošetřit. Pořídit si můžete např. impregnaci kožených tašek, nebo třeba impregnační tuk na kůži. Některé obsahují i UV filtr, který tvoří spolehlivou ochranu proti škodlivému UV záření, který poškozuje barvu i samotný materiál. Impregnační výrobky mohou být bezbarvé, nebo černé, hnědé, můžete tak zvolit nejlepší typ podle barvy kůže, kterou chcete impregnovat.

Kde pořídit výrobky z kůže i doplňkový sortiment

Dámské kožené kabelky, pásky i peněženky, stejně jako přípravky k čištění a impregnování kůže můžete koupit na stránkách kubatkuze.cz. Zpracováním kůže se zabývají již od roku 1988, mají mnoho zkušeností i spokojených zákazníků. Můžete si tak být jisti, že vám velmi dobře poradí a rozhodnete-li se pro nákup jejich kabelky nebo jiného zboží, budete plně spokojeni.

Pomohou vám i s vyčiněním kůží a kožešin, nebo jejich vyčištěním, pokud už doma vyčiněnou kůži máte, ale chtěla by vrátit do hezkého stavu.

Ošetřená kůže v hezkém stavu nikdy nevyjde z módy. Vytáhněte doplňky z kůže a dejte je na odiv okolí. Budete působit elegantně a trendy.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply