Nenechte vaše miminko trápit bolestmi bříška

admin

Každý rodič, kterému se narodí dítko se snaží, aby dobře prospívalo, nic ho nebolelo, bylo zdravé a dobře prospívalo. Děláme vše pro zdravou stravu, spánek, vybíráme kvalitní vybavení… Už v pár dnech věku miminka jej však může postihnout nepříjemná kolika. Bolesti bříška jsou tak intenzivní, že mnohdy pláčou nejen děti, ale i jejich maminky, které neví, jak „drobečkovi“ pomoct. Naštěstí již existuje řešení, které řeší bolesti bříška velmi úspěšně.

Koho bolesti bříška postihují

Častější je po narození velmi brzké bolení bříška u chlapečků, ale postihuje i holčičky. Dostavuje se již pár dnů po porodu, u některých dětí v průběhu pár týdnů, někdy i měsíců.

Proč děti bolí bříško

K bolestem dochází z důvodů špatného odcházení plynů a stoličky. Děti se ještě hýbou minimálně a ve střevech se jim proto plyny drží. Ani vykonání velké potřeby není pro nejmenší miminka snadné. Mnohé jsou tak malé, že je tlačení pro ně vysilující, dalším faktem je již zmiňovaný nedostatek pohybu. Kolika se projevuje několikahodinovým úporným křikem miminka, kdy je rudé, prohýbá se do luku, má tvrdé, nafouklé bříško, a to vše několikrát do týdne často ve stejnou denní nebo večerní hodinu.

Dalším důvodem bolesti bříška je intolerance laktózy. Ve střevech nemají novorozenci dostatečně uzpůsobené prostředí pro zpracování laktózy tak, jako je potřeba. Vše se ve většině případů vyřeší s růstem, ale může se stát, že intolerance přetrvává i u větších dětí či dospělých. Proto je dobré zajímat se o to, jak vyřešit intoleranci laktózy.

Kapky, které pomáhají

Naštěstí jsou dnes k dostání kapky, které s bolestí bříška pomáhají. ColiPrev můžete podávat již nejmenším dětem. Velmi rychle je díky nim po bolesti bříška a miminko i vy budete v psychické pohodě. Pokud byste čekali na „vyrostení dětí z kolik“, zlepšení by přišlo až kolem druhého, třetího měsíce věku. Investice do kapek za pohodu doma a bezbolestný stav miminka jistě stojí.

 

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply