Věnujte kytici s dovozem, kde si budete přát

admin

Určitě jste měli možnost někdy vidět, jak milé a překvapivé je, pokud někdo nečekaně obdrží v práci, v nemocnici, na oslavě či kdekoli jinde kytici, kterou mu předá cizí osoba se vzkazem od toho, kdo kytku objednal. Pokud jste to neviděli živě, jistě to znáte z romantických filmů. Tento způsob doručení kytice je krásný, zajímavý, ne úplně obvyklý a pro obdarovaného nezapomenutelný.

Doručení takřka kdekoli

Velká města mají bezesporu výhodu v tom, že rozvoz květin seženete snadněji. I na menších městech to ale lze domluvit, dokonce i s dovozem do pár kilometrů vzdálené vesničky. Tato služba je dostupná velkému počtu obyvatel, příp. můžete zapojit někoho ze známých a o doručení poprosit např. kamarádku.  

Rozvoz květin v Brně

My se podíváme na rozvoz květin Brno. I když je toto město velké a často „ucpané“, kurýr zvládne doručit objednávku většinou do 120 minut. Výborné je, že mohou být květiny předány ještě v den, kdy objednávku učiníte. Přece jen, co si budeme namlouvat, často zapomínáme a pak spěcháme, potřebujeme „vytrhnout trn z paty“. Zvláště pestrobarevné nebo vícedruhové kytice je možné uvázat téměř ihned, v květinářství jich bývá dostatek. Pokud budete volit jednobarevnou kytici, je možné, že bude doručení možné následující den. Květin stejné barvy nebývá kvůli čerstvosti velká zásoba, na další den je možné ale požadované květiny zamluvit. Vy budete vědět, že se do rukou obdarovaného dostala čerstvá kytice, kterou jste vybrali. 

Cena služby vás potěší

Určitě budete mile překvapení, od jaké ceny můžete kytici pořídit. Záleží na velikosti a zvolených druzích květin, tak, jako je to i v případě, kdy nakupujete v květinářství osobně. Ceny začínají na částce 799 Kč u kytic a 1 099 Kč u flowerboxů. Pokud si z ceny odečtete náklady, které byste s koupí a doručením kytice měli, uvědomíte si ušetřený čas, věnování kytky s dovozem není vůbec drahé. 

Tento typ služby je velmi oblíbený. Jak u nakupujících, tak u obdarovaných. Využijte jej, nechte se zastoupit a překvapte oslavence. Uvidíte, že spokojenost bude na obou stranách.

 

 

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply