S kvalitními kuchyňskými noži je vykosťování, krájení i sekání skutečně zábavou!

Hedy

S kvalitními kuchyňskými noži je vykosťování, krájení i sekání skutečně zábavou!

Používáte-li ve své domácnosti nekvalitní nože, ani nevíte, o kolik víc práce máte, než kdybyste krájeli kvalitními noži. Nejlépe si to uvědomíte na návštěvě, když sáhnete po skvělém noži, nebo kdy si některý z osvědčených a kvalitních koupíte. Kde však sehnat nože, které nejen dobře řežou, ale zároveň se s nimi dobře manipuluje a padnou do ruky?

Prodejce nožů a příslušenství Hamono

Výborným dodavatelem a prodejcem u nás je společnost Hamono. Jejím sortimentem jsou originální nožířské výrobky z Japonska, kupříkladu od výrobce Tojiro Japan, ale i z jiných zemí. Všechno zboží je originální, precizně zpracováno a vyrobeno z nejlepších materiálů. Mezi výrobci najdete jak malé manufaktury, tak velké výrobce v oboru.

Sortimentem společnosti Hamono jsou i brousky od výrobce Tojiro s vodním kamenem, opravným kamenem, nebo vodítko k ostření nožů.

Na každý druh krájení jiný nůž

Důležité je, abyste měli nože určené pro krájení různých potravin a surovin. Seženete zde nože na zeleninu, bylinky a koření připomínající sekáček na maso, nože na zpracování masa, dlouhý nůž na zpracování ryb, nůž na chléb a mnohé další.

Vybírat můžete i z různých materiálů, z nichž jsou nože vyrobeny. Nůž na zeleninu Tojiro Shirogami Nakiri 165mm je vyroben z bílé oceli Shirogami s úpravou Kuro-uchi. Zakoupit můžete i nože z třívrstvé oceli s VG-10 jádrem, damaškové nože, ZEN nože neboli nože pro šéfkuchaře s jádrem VG-10 obaleným kobaltovou ocelí a jiné.

Připlaťte si za kvalitu

I když je sortiment Tojiro dražší, vaše investice se vám rozhodně vyplatí a vrátí. Ostatně tyto nože používají profesionálové a zkušení kuchaři, kteří vědí, že nože jsou v kuchyni tím nejdůležitějším vybavením.

Pohodlná úhrada zboží

Vyberete-li si kuchyňské nože dle svých potřeb a přání, můžete je zaplatit na dobírku, bankovním převodem, platební kartou nebo systémem GoPay.

Pořiďte si také nože Tojiro Japan, které nakrájí požadované suroviny přesným a čistým řezem, práce s nimi pro vás bude hrou a které vám budou složit po dlouhá léta.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply