Umění kaligrafie

admin

Název kaligrafie pochází z řeckých slov krása a psaní a jedná se o umění krasopisu. Kaligrafie se v moderní době řadí k uměleckému směru a je vnímána jako umělecké písmo.

Naučit se psát krasopisem není vůbec snadné, je nutné věnovat tomuto umění hodiny a hodiny času a ani tak nemusíte být s výsledkem nakonec spokojení. Ale co když existuje jednodušší způsob, jak psát krasopisem?

Pro řezací plotry Brother ScanNCut řady SDX lze zakoupit kaligrafický starter kit, s kterým zvládne kaligrafii opravdu každý. Kaligrafický starter kit obsahuje kaligrafická pera i držák, ve kterém si pouze nastavíte úhel a řezací plotr dokáže tak měnit tah kaligrafického pera a výsledek je dokonalý!

Díky Kaligrafii můžete vyrobit originální dárky, dekorativní předměty, vánoční přání, svatební oznámení, pozvánky nebo také dekorativní obrazy do bytu.

Na řezacím plotru můžete tak kompletně vyrobit všechny tyto předměty od začátku, až do konce. Pokud vyrábíte pozvánky, nejdříve si je na řezacím plotru kaligraficky nadepíšete a následně pozvánku vyříznete – snadněji už to snad ani nejde!

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply