Vydělávání si vyplňováním dotazníků

Hedy

Autor obrázku: Leonid Mamchenkov

Vydělávání si vyplňováním dotazníků

Způsobů přivýdělku na internetu se nabízí několik. Jedním z nich je vyplňování různých dotazníků a anket.

Jak funguje tento způsob přivýdělku?

Vyhledáte si nějaké portály, na kterých se zaregistrujete, vyplníte vstupující dotazník, kde poskytnete údaje o své osobě, a podle vašich informací, pokud to dovolíte, vám na email budou posílat různé typy dotazníků či anket. Ty na daném internetovém portále vyplníte a dostanete za to jisté body, které se připíší na vaše konto, které se vytvoří hned po registraci.

Jak tyto body využít?

  1. Je tu možnost, že body, které si „vyděláte“ vyplněním dotazníku můžete poslat na nějakou charitu či organizaci, která pomáhá lidem či zvířatům, kteří to potřebují.
  2. Můžete své body vyměnit za nějaký produkt z katalogu, který tento portál nabízí anebo si je vyměnit za nějakou poukázku do obchodu.
  3. Své „vydělané“ body můžete vyměnit za peníze. A to bývá většinou přepočet, že deset bodů se rovná jedné koruně.

Kolik za vyplnění dotazníků dostaneme?

To záleží hlavně na délce dotazníku a kolik času vám vyplnění zabere. Za některé dotazníky dostanete pouze dvacet bodů, ale pak může přijít dotazník, za který se vám připíše třeba dvě stě bodů a podobně.

Jak se k takovému portálu dostanu?

Bez nějakého velkého hledání najdete na internetu více portálu, který nabízí vyplňování dotazníků. A další možností je, že vám žádost pošle někdo z rodiny nebo přátel, protože když na své jméno (číslo) přihlásí někoho dalšího, tak se mu také připíše odměna.

Znáte i vy nějaký způsob přivýdělku, který funguje a můžete ho dělat ve svém volnu? Podělte se o svou zkušenost.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply