Nezaslouží si vaše kuchyně také něco nového?

admin

Vy si kupujete nové hadříky téměř každý týden, ale vaše kuchyně má k moderním trendům hodně daleko? Je-li už stůl oprýskaný a polstrování na židlích ošoupané, je na čase pořídit si nový kuchyňský nábytek. Uvidíte, že prozáří celou místnost a vařit pak budete chodit s radostí.

Nejjednodušší je zakoupit si stůl v sestavě se židlemi. Nemusíte pak řešit, jestli se k sobě budou hodit, jaký počet židlí se vám k danému stolu vejde apod. Mnohdy vás navíc celé jídelní sety vyjdou levněji, než kdybyste kupovali židle a stůl zvlášť.

Jaký typy sestav se dají pořídit?

Buď si můžete vybrat stůl s židlemi (dvěma či třeba šesti), nebo stůl, lavici a židle. Lavice je praktická především do rohu, navíc poskytne úložný prostor. Určitou možností jsou rovněž taburety, ale většině lidí se přece jenom lépe sedí u jídla, pokud se mohou opřít. Úsporným řešením, co se týče místa, mohou být také kulaté a čtvercové stolky. Jedno je však jisté. Čím větší jídelní stůl si pořídíte, tím lépe se vám bude jíst. Proto si pečlivě změřte volné místo a kupte v rámci možností co největší.

Záleží na materiálu?

Každopádně. Jídelní sestavy bývají zpravidla dřevěné (smrk, buk, borovice, dub a další), z lamina či MDF. Nemusíte si nutně kupovat drahé dřevo, možná by do vašeho interiéru ani tak dobře nezapadlo. Sami musíte posoudit, do jakého stylu máte laděnou kuchyni. Velmi luxusně působí také kovové jídelní sety. Co se týče podsedáků a opěrátek, nejlepší jsou ty polstrované. Nestudí, a pokud se ušpiní, lze čalounění předělat.

A co barvy?

Záleží na tom, jakou máte kuchyňskou linku a celkově zařízenou kuchyň. Faktem je, že v poslední době je moderní barevný nábytek do kuchyně – třeba hráškově zelené nebo žluté židle. Tyto barvy podporují chuť a pomohou rozproudit konverzaci u večeře. Nezavrhujte ale ani starou dobrou klasiku, již představují klasické bílé, černé a jiné neutrální odstíny. Prodává se všechno, což si ostatně snadno ověříte na Dona-shop.cz.

Aby vám váš nábytek dlouho vydržel jako nový, nezapomeňte se o něj dobře starat. S tím vám pomůže kvalitní čistič kuchyně.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply