Univerzální dárkové poukazy

Hedy

Univerzální dárkové poukazy

Co všechno v sobě nese sousloví univerzální poukaz? Na tuto obecnou otázku nelze nalézt jednoduše odpověď. Slovo univerzální totiž můžeme chápat různě. V případě poukazů nás však pravděpodobně napadne, že se zřejmě hodí pro několik různých účelů upotřebení, například pro několik různých činností, z nichž si lze vybrat jednu jedinou. To přesně platí pro univerzální poukazy, které lze zakoupit na stránkách www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Držitelé takových univerzálních poukazů si mohou vybrat z široké škály adrenalinových, gurmánských, wellness či různých dalších zážitků. Ze zážitků, nikoliv z hmotných věcí!

Všestranně zaměřené dárkové poukazy ale nenabízí pouze zážitky. Mohou obsahovat v podstatě cokoliv si člověk usmyslí. Nedávno mě zaujal poukaz, který dostal známý od své manželky. Věnovala mu dvě hodiny svého času, kterou mohl obdarovaný muž využít k jakýmkoliv činnostem a aktivitám. Možná by se na první pohled mohlo zdát, že se tento tip poukazu podobá tomu přechozímu. Ano, pokud si obdarovaný vybere zážitkovou činnost. Ne, pokud zvolí praktickou činnost tipu „uvař mi jídlo, které mám rád“, „umyj mi můj zablácený automobil“ a tak dále a tak podobně. Možnost užít si společný zážitek se pak promění v podlé využití manželčiny dobrosrdečnosti. I když, specifikace, k jakým činnostem a aktivitám lze poukaz využít nebyla jasně dána, takže má obdarovaný absolutní právo volby.

V některých případech je dobré dárkové poukazy specifikovat, jiné případy vyžadují po obdarovaném konkrétní volbu. Takové poukazy jsou výhodnější v okamžicích, kdy si nejsme jisti, který konkrétní tip zážitku či věci by mohl být ten nejlepší. Eliminuje tak případná zklamání z obdarovaného, ale také bezradné pocity při samotném vymýšlení dárku.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply