Na Valentýna jsem dostala květinu, to znamená …

Hedy

Na Valentýna jsem dostala květinu, to znamená …

Přemýšleli jste někdy, proč vám váš muž věnoval právě květinu? Že by kvůli omamné vůni? Proč nesáhl po bonboniéře či jahodách? Květiny mají své kouzlo, kterým si vás vždy získají. Avšak každá květina skrývá své tajemství. Jakou jste dostali vy a co to vlastně znamená?

Každá květina něco vyjadřuje

Ačkoliv se to někomu zdá být směšné a nemožné, tak každá květina odhalí vnitřní kouzlo vašeho partnera. Protože každý chlap musel podle něčeho květinu vybrat. Pravdou je, že pokud jste spolu již nějaký ten pátek a vaše drahá polovička vás zná, tak vám doneste tu květinu, která se nejvíce líbí vám. Ale pokud jste teprve na začátku vztahu, tak vám květina vyjádří jisté pocity.

Nejčastější květinou je růže

Pokud by se někde objevila anketa na nejčastější kupovanou květinu, tak vás všechny napadne růže, což je jednoznačně pravda. Jedná se o opravdu často a oblíbenou květinu. A právě růže je často spojována se symbolem lásky. Ovšem růže má mnoho podob, záleží na tom, jaké barvě dáte přednost. Opravdová láska se skrývá pod rudou růži. Ale pokud dostanete třeba růžovou růžičku, tak se také nemůžete zlobit, protože tím vám dává muž najevo, že jste krásná. Kdežto bílá růže představuje čistotu, což také není nic špatného. Jediná obava může být ve žluté růži, která představuje žárlivost. Ale říká se, že kdo žárlí, ten miluje.

Karafiát na pohřeb či na Valentýna

Karafiát je takovou zvláštní květinou, protože se mnohdy používá jako květina na pohřeb. Někteří to berou jako silně negativní energii, ale v podstatě tím člověk vyjadřuje úctu k dané osobě, takže se nebojte toho, když je dostanete na Valentýna. I karafiát není jen pohřební květina, ale také láskyplná květina. Zejména pokud zvolíte bílý karafiát, který vyjadřuje, touho po lásce. Ale většina mužů vezme raději červený karafiát, který znamená, že danou osobu obdivujete.

A co tahle tulipán?

Tulipán je krásná a klasická květina, kterou byly kdysi už i maminky obdarovány na den žen. Možná proto jej některé ženy nemají moc rády, ale i tak je to zajímavá květina, která také bývá častou součástí vázaných květin na oslavu Valentýna. A někteří tvrdí, že právě červený tulipán je největší vyjádření lásky. Ovšem raději vždy zůstaňte u toho červeného, protože žlutý představuje pýchu a nadřazenost, což žádnou ženu nepotěší.

Něžní jako lilie

Květinu, kterou spíše dostáváte na jaře a v létě, kdy jí může muž utrhnout někde na zahradě je lilie. Ale je opravdu hodně žen, které právě lilii milují. A není divu, protože tato květina vyjadřuje něhu a nevinnost. A pokud vám jí daruje muž, tak vám tím řekne, že jste báječná a že je šťastný, že může být s vámi.

Květina její je pouhá rostlina, ale je to také kouzelná živá věc, která vám může vyjádřit pocity a emoce, které vám muž neřekne přímo.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply