Jak si na tom s kabelkou stojíte vy?

Hedy

Jak si na tom s kabelkou stojíte vy?

Kabelka je jistě i vaše společnice na každém kroku. Víte jak ji správně nosit? Máte jasno v tom, co je trendy a co out? Umíte ji přeměnit v dominantní prvek outfitu? Víte, jaké všechny vychytávky v ní můžete mít?banner-exterier-hit-me-si-ce-kve-ten

Do ruky, nebo crossbody?

Dva základní druhy jsou „do ruky“ či tzv. crossbody kabelka (je to ta s dlouhým popruhem). Obě mají své pro a proti. Kabelka do ruky vypadá elegantně. Problém ale nastává pokaždé, když potřebujete využít obě ruce. Hodí se pro všechny příležitosti. Ideálně by měla mít i delší popruh, který se dá schovat dovnitř a v případě potřeby vytáhnout a použít. Rázem budete mít volné ruce. Crossbody kabelka se hodí spíše pro méně formální příležitosti. U jejího nošení si dejte pozor na to, aby popruh nebyl moc „zaříznutý“ mezi ňadry. Může to vypadat nevhodně a v kombinaci s hlubokým výstřihem si koledujete o faux pas, protože popruh může odhalit i to, co má zůstat skryto.

Barvy a kombinace

Už dávno není nutné ladit dámské kabelky s obuví. Bohatě postačí, když se bude barevně hodit či kontrastovat s barvou jakékoliv části vašeho outfitu. Módní je nosit kabelku ve výrazné barvě a používat ji jako hlavní prvek! Pokud se pro tento styl rozhodnete, musíte myslet na kvalitu. Pozornost si zaslouží hlavně luxusní kabelky. Jejich vzhled oživíte třeba hedvábným šátkem či broží.

Materiálové provedení a vychytávky

Existuje několik doplňků, které se budou hodit i vám. Perfektní je například pořadač, jež udrží věci na svém místě. Praktická je i mini svítilna. Pořiďte si i přívěsky, které se dají propojit přes internet s mobilem, klíči apod. Stačí mít jeden po ruce, hledanou věc prozvonit a najdete ji rychle. Za cenu okolo 100 Kč pořídíte také držák na kabelku, už nikdy ji nebudete muset položit na zem! Co se týče materiálu, investujte do kvality. Super výdrž a atraktivní design v jednom nabízí tyto kožené kabelky.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply