Feromonový parfém pro ženy

Hedy

Feromonový parfém pro ženy

Feromon je substance, která je vylučována jedním jedincem a kterou přijímá jedinec druhý, stejného druhu. Díky této substanci, je dán podnět k určité reakci. Feromony si dokáže vytvořit samo tělo a šíří tak vnitrodruhovou komunikaci za nějákým určitým účelem. Feromony se přidávají do parfémů, ale používat se dají také zvlášť. Feromony vám pomohou zaujmout opačné pohlaví. Lidé ho vnímají speciálním orgánem, který je umístěn v nosní jamce. Feromony dokonce mají velký vliv, při výběru sexuálního partnera.

Tento fakt je vědecky prokázán. Jde o chemii, tedy o feromony, které opravdu fungují a to dokazuje i fakt, že někteří atraktivní jedinci, mají vedle sebe o dost méně atraktivní protějšek, což vás mnohdy zaráží. Důvod mohou být samozřejmě dobré finanční podmínky toho méně atraktivního, ale důvodem mohou být také právě feromony. Žena si může koupit pouze malou feromonovou tinkturu, která má obvykle obsah tak 5 ml a tuto tinkturu spojit se svým oblíbeným parfémem a to tehdy, nenajde-li v nabídce vůni, která by jí skutečně sedla, nebo si může vybrat parfém, který v sobě již feromony má a to parfém, který je jí samotné velice příjemný a který jí voní.

Parfém s feromony

Při pořizování parfému by každá žena měla mít takový, ve kterém se sama cítí velice dobře a který jí dodá na sebevědomí a proto je velice důležité, aby si žena vybrala parfém sama, nikoliv aby jí byl někým vybrán. Kromě parfémů s feromony, si také můžete zakoupit vonnou mlhu s feromony. Pro kvalitní parfémy s feromony je třeba koupit vůně za vyšší cenu, jedině tak získáte jistotu, že nejde o žádný padělek a že je obsah feromonů ve vůni přesně takový, jaký výrobce uvádí. Koupí parfému s feromony, nebo feromonovou esencí, na sebe upoutáte druhé pohlaví a díky feromonům budete také mnohem sebevědomější.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply