Jedny svatební šaty nestačí, drahoušku

admin

Konečně vám vysněný partner navinul na váš prsteníček zásnubní prsten? Pak vám začínají pořádně krušné měsíce, při kterých budete zařizovat o sto šest! Pokud je zařizování ve vaší povaze, pak budete v sedmém nebi. Jen si tedy i v takovém případě udělejte seznam toho, na co rozhodně nesmíte zapomenout. Například neopomeňte výběr šatů pro družičky a samozřejmě výběr svých vlastních svatebních šat. Ty však vezměte rovnou ve dvou provedeních.

Jedny svatební šaty nestačí

Říkali jste si, že právě na šatech ušetříte, protože je stačí pořídit jenom jedny? Jenže skutečnost je někde zcela jinde. Zejména v případě letních svatebních oslav se vyplatí mít alespoň dvoje. Zatímco ty první si střihnou hlavní roli při velkém svatebním obřadu, druhé nastoupí do hry po půlnoci, konkrétně při prvním tanci nebo poté později, kdy se nevěstě už nebude chtít trmácet ve velkých princeznovských modelech.

Ty první stavební šaty bychom mohli označit tak, jak jsme je nazvali. Ty druhé budou nést označení popůlnoční šaty pro nevěstu a jsou stejně důležité.

Trend nebo praktická záležitost?

Zejména ženy, které se vdávaly před několika lety si mohou říkat, že se jedná pouze o aktuální trend. Ve skutečnosti však mluvíme o velmi praktické záležitosti, kterou by samy chtěly, pokud by na to tehdy při zařizování své svatby přišly. Tradičně jsou totiž svatební šaty tím, co je nejvíce luxusní, honosné a viditelné na celé svatbě. I když se ženy cítí jako princezny, z jejich pohledu se také může jednat o trochu nepraktický oděv, který vyžaduje dostatek prostoru. A když se k tomu přidá závoj a lodičky nebo jiné boty na podpatku – musí se nevěsta pořádně ohánět a opatrovat.

Popůlnoční šaty pro nevěstu však mažou veškeré nepraktické vlastnosti tradičních svatebních šat. Jsou tím, do čeho se nevěsta po hlavním programu převlékne a díky čemu stráví i ona zbytek svého svatebního dne v maximálním pohodlí a komfortu.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply