Kvalitní bělení zubů každému na míru bez nesplnitelných slibů, to je Brandeis Clinic

Hedy

Kvalitní bělení zubů každému na míru bez nesplnitelných slibů, to je Brandeis Clinic

Možná se také řadíte k ženám, které vyzkoušely bělení zubů s pomocí bělících zubních past od různých společností, bělících proužků

Nebo jste se ocitly ve velké skupině klientek zubních ordinací, kterým byl slíben nádherný, bílý, zářivý úsměv, kterého si každý na první pohled všimne a bude naprosto neodolatelný, jenž skutečnost byla ve finále úplně jiná. Vybělení sice proběhlo, ale úspěch byl mnohem menší, než vaše očekávání a než slibovaná barevná změna.

Nechtěné zbarvení zubů trápí populaci již odedávna. Na barvu chrupu má však vliv nejen způsob života, jídlo, pití a kouření, ale i genetika, onemocnění, nebo např. zubní hygiena.

Chcete bělejší zuby? Obraťte se na kvalitní zubní kliniku!

To je jediná dobrá rada, kterou můžete dostat. Spousta míst, kde dochází k bělení zubů, vykazuje některé nedostatky:

  • slibuje přehnaně velké a nesplnitelné vybělení zubů
  • několik zbytečných návštěv, které musíte uhradit
  • nesprávně naředěný peroxid vodíku, jehož koncentrace je nařízena Evropskou unií
  • nezřídka dochází k popálení dásní peroxidem vodíku kolem zubů, které vznikne jejich nedostatečným krytím

Těmto a dalším nepříjemný zkušenostem se dá vyhnout, jestliže se vám podaří najít spolehlivou a kvalitní kliniku, které nejde o kvantitu, ale kvalitu a spokojené zákazníky. Vyzkoušejte kupříkladu služby Brandeis Clinic Prague. Nabízí péči na vysoké úrovni a ke klintům přistupuje s individuálním a citlivým přístupem.

Bělení zubů v Brandeis Clinic Prague

Ať už není váš chrup bílý z jakéhokoli důvodu, personál této kliniky se postará o to, aby došlo k nápravě. S pomocí šetrných metod bělení zubů se i vy dočkáte úsměvu, za který se nebudete stydět.

Vybrat si můžete hned ze dvou způsobů bělení zubů:

  1. Bělení pomocí aplikace přípravku ZOOM! v ordinaci a posléze doma – Je označována za nejrychlejší způsob bělení. V ordinaci vám bude nanesen na zuby bělící gel, který bude osvícen speciální lampou. Celé ošetření probíhá ve třech fázích po 15 minutách. Domácí bělení ZOOM! získáte jako bonus, takže si budete v případě potřeby zuby dobělit a znásobit tak celkový efekt.
  2. Domácí bělení přípravkem OPALESCENCE PF 16% – tímto způsobem si samy, v pohodlí svého domova nanesete bělící gel do formiček zhotovených přesně podle otisků vašich zubů.

Není-li možné z nějakého důvodu provést kvalitní vybělení zubů, je možností zhotovit na každý zub tenkou, pevnou a odolnou zubní fazetu. Všechny zuby tak budou vypadat přirozeně a mít stejný odstín během několika návštěv kliniky.

Obraťte se i vy na Brandeis Clinic Prague a zanedlouho se budete těšit z bílých, krásných zubů.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply