Novoroční předsevzetí, která si dáváme

Hedy

Novoroční předsevzetí, která si dáváme

Mezi nejčastější předsevzetí patří to, že si řekneme, že zhubneme a dáváme si ho hlavně my, ženy. Od nového roku začneme jíst zdravě a budeme jíst méně. Možná nám to i chvíli vydrží, ale moc dlouho obvykle ne. Hubnutí je totiž běh na dlouhou trať. Není to jednoduché a pokud hned neuvidíme výsledky, tak to obvykle vzdáme a že neuvidíme výsledky je asi více než jasné. Většinou totiž nejde zhubnout mávnutím kouzelného proutku, ale je to hodně náročné.

Dalším častým předsevzetím je to, že si řekneme, že nebudeme kouřit. Z tohoto pak velmi rychle couvneme a řekneme si, že kouřit budeme, ale bude to o dost méně. To většinou také chvíli vydržíme, ale pak se opět vrátíme k tomu, že kouříme dál a úplně stejně.

Předsevzetí, že nebudeme tolik utrácet je také v dnešní době časté. Někdy nás k tomu donutí okolnosti a někdy to dokonce i vydržíme. Jde o přání, které se dá zvládnout vydržet asi ze všech našich přání nejvíce, protože když nejsou peníze, nedá se ani utrácet a s penězi to v dnešní době není vůbec lehké.

Mezi častá předsevzetí také patří to, že budeme k partnerovi milejší a vnímavější a že si najdeme více času na své děti. Jenže doba je uspěchaná a my ve snaze honit se za penězi, pak nemáme čas na to, pro co bychom měli žít a co milujeme. Proto se také stává to, že nemáme na své blízké tolik času, kolik bychom si přáli.

Po Novém roce zažívají fitness centra boom a doslova se otřásají v základech. Je totiž spousta těch, kteří si řeknou, že začnou na sobě pracovat a do léta z nich bude úplně někdo jiný. Toužíme po tom všichni, málokdo to však dotáhne tam, kam by si přál. Ženy si také často říkají to, že už nebudou nikoho pomlouvat a stanou se z nich lepší, než byly do teď. Muži si zase dávají předsevzetí, že nebudou svým ženám nevěrní a pokud ano, tak to udělají tak, aby se to nikdy nedozvěděla.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply