Co si žena může dovolit a muž ne

Hedy

Co si žena může dovolit a muž ne

Jsou věci, které si žena může dovolit, ale muž ne. O co tedy jde?

Pokud jdou dva spolu do společnosti a dávají si něco k jídlu, nebo k pití, tak žena rozhodně není ta, která by měla platit, ale muž je při placení  tím, kdo by útratu měl vzít na sebe. Žena si tedy může klidně dovolit jít do společnosti bez peněz. Muž však nikoliv. Byl by společensky znemožněn a je prostě jasné, že tohle se prostě nedělá a jít bez peněz si mohou dovolit pouze ženy. Tomuto se většina žen nebrání a vítá to jako příjemnou věc. Aby také ne, když samy mají velké výdaje spojené s kosmetikou, oblečením a podobnými věcmi, které nestojí málo.

Ženy si mohou dovolit homosexuální vztah, aniž by na ně bylo špatně pohlíženo. Naopak, spousta mužů vítá podívanou na dvě ženy, ale něžná stvoření rozhodně nevítají pohled na dva muže a heterosexuální muži už vůbec ne. U žen není divné, když se vzájemně dotýkají, políbí se, nebo se spolu zavřou ve zkušební kabince, ale muži by působili hodně divně. Ženy si mohou si být mnohem blíže a nikdo na to divně nekouká. Je zcela běžné, pokud spolu jdou dvě ženy na toaletu, muži většinou chodí po jednom. To však není vše, co si mohou ženy na rozdíl od mužů dovolit a nemusejí přitom nutně vypadat divně.

Mohou si klidně zaplakat, navonět se nádhernou vůní, kde se jim zachce a nikdo to nebere jako slabošství. Pokud však brečí muž, už se na něj pohlíží divně. Žena pak také v klidu může své city dát najevo, muži to zas tak často nedělají. Může si pak také klidně dovolit neumět vyměnit kolo u auta, žárovku, přivrtat polici a cokoliv jiného, ale muži si musí umět poradit i s praním prádla, úklidem, vařením a jinými ženskými pracemi.

Milé dámy, máme spousty výhod a tak si je můžeme dovolit a proto jich můžeme využít s klidný svědomím. Tak proč tedy ne a nebýt těmi, kdo má v něčem skutečně před muži navrch?

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply