Svatební šaty na míru

Hedy

Svatební šaty na míru

Každá žena má ráda něco jiného, a pokud se jedná o tak významnou událost, jako je svatba, tak chce mít to nejlepší. Problém je, když nemůže nikde najít nic, co by naplnilo její přání, v takovém případě se buďto bude muset spokojit s něčím podobným anebo si nechat ušít své vlastní.

gpalmisanoadm / Pixabay

Chci šaty na míru!

Když žena nemůže najít šaty svých snů anebo chce něco originálního, co ještě žádná nevěsta neměla, tak jí nezbývá nic jiného, než si nechat svatební šaty ušít na míru. Pravdou je, že když žena jde za návrhářkou, tak už má v hlavě jistou představu o tom, jak by její vysněné šaty měly vypadat. Tyto své myšlenky a nápady řekne návrhářce či návrháři, kterého si sama vybrala a ti podle toho udělají nákresy. Většinou vám dají více nákresů, abyste si mohly vybrat opravdu ty nejlepší.

Protože někdy si ženy stojí za tím, že chtějí například dlouhé šaty, ale když vidí, jak na nákresu vypadají šaty s krátkou sukní, tak si to rozmyslí, ale nemusí to být pravidlem. Když už si svůj návrh vyberete, tak začne proces vybírání látek. To si buďto zvolíte sama anebo necháte výběr na svém návrháři a pak začíná samotné šití.

Objednávka svatebních šatů, není jako objednat pizzu

Samozřejmě, že nechat si ušít svatební šaty na míru je proces, který netrvá jen týden. Nejlepší je, když jdete k návrháři aspoň dva měsíce dopředu, abyste všechno stihli a vaše šaty byly perfektní. Navíc, pokud chcete opravdu šaty na míru a dáte je ušít specialistovi, tak si na ně musíte také odložit jistou sumu. Pravou je, že tyto šaty jsou daleko dražší, než kdybyste si půjčila šaty v půjčovně, ale na druhou stranu je svatba významná událost, u které chcete být jako opravdová princezna.

Mám první zkoušku, co musím mít sebou?

Naprosto nezbytná věc, kterou si musíte k první zkoušce šatů vzít, jsou svatební boty, protože bez nich by to nešlo. Podle bot se reguluje délka svatebních šatů, takže je opravdu nutné, abyste je měla. A někteří návrháři také doporučují, aby si ženy sebou braly i spodní prádlo, ve kterém půjdou k oltáři. A to z toho důvodů, aby se šaty podle toho připravily, protože by byla ostuda, kdybyste si nechali ušít svatební šaty na míru, a pak vám na svatbě někde trčelo spodní prádlo, jen proto, že jste si koupila nějako jinou značku a podobně.

Šaty a vzhled musí sedět

Aby svatební šaty byly opravdu tak kouzelné, jak by měly být, musí být i nevěsta upravena a mít ty správné doplňky, kterými šaty doladí. Pokud chcete, může vám s tím pomoci návrhář, který vytvořil nákres vašich šatů. Navíc pokud máte nějaké originální šaty, do kterých se špatně leze, tak můžete vašeho návrháře poprosit, aby vám šaty přišel pomoci obléct, protože je to jeho práce.

 

Mít krásné svatební šaty je sen každé nevěsty, ale co když se vám žádné nelíbí? Nechte si je ušít, sice za to zaplatíte větší sumu, ale budete mít přesně to, co si přejete, a nic nebude moct zkazit váš den.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply