Tag Archives cestování

Kam v Evropě vyrazit na výlet autem?

Kam v Evropě vyrazit na výlet autem?

Teď je ten správný čas myslet na to, kam v létě vyrazíte na dovolenou. Pokud už vás nudí známá letoviska a toužíte po cestě plné dobrodružství, vydejte se na road trip – nezapomenutelný zážitek, kdy i samotná cesta je cíl. Sbalit si pár jen věcí, stan na střechu... číst více »

Praktický seznam věcí na dovolenou k moř...

Praktický seznam věcí na dovolenou k moři. Víte, co zabalit?

Praktický seznam věcí na dovolenou k moři. Víte, co zabalit? Začátek prázdnin přibližně 70% českým rodinám připomíná rodinnou dovolenou kam jinam, než k moři. Přesto, že ceny dovolených i v last minute stouply, věřím, že se s pomocným seznamem mnohým zavděčím. Ať už... číst více »

Zjisti jaké auto se k tobě hodí

Zjisti jaké auto se k tobě hodí

Zjisti jaké auto se k tobě hodí Každý z nás je jiný a totéž platí i o autech. Ne ke každému se hodí automobil, který má například jeho soused. Zjisti, jaké auto se k tobě hodí. Samozřejmě také hodně záleží na ceně vozidla. Automobily mohou být různé –... číst více »

Zkrášlete si jednoduše interiér auta

Zkrášlete si jednoduše interiér auta

Zkrášlete si jednoduše interiér auta Je vaše auto také váš druhý domov? Stále více z nás tráví svůj život více méně na cestách a tak ve svém autě stráví opravdu velkou část svého života. Auta se tak stávají pomalu našimi rodinnými příslušníky. Často svým... číst více »

Nejlepší kosmetika na cestování

Nejlepší kosmetika na cestování Každá dívka i žena chce být krásná i na dovolené, ale je dost často omezována kufrem nebo neví, co si s sebou vlastně zabalit. Pleť a vlasy... číst více »

Jaké oblečení si zabalit na dovolenou?

Jaké oblečení si zabalit na dovolenou? Určitě každý známe situaci, když se blíží dovolená ať už do zahraničí nebo do Čech, kolik času nám zabere přemýšlení, co vše... číst více »