Tag Archives káva

Vychutnejte si lahodnou a prestižně ocen...

Vychutnejte si lahodnou a prestižně oceněnou kávu ze Slovenska

Také už jste někdy byli překvapeni tím, jak kvalitní rodinnou společnost jste našli někde, kde jste ji vůbec nečekali? Anebo firmu, které se daří např. v málo známém oboru, jako je pěstování řasových koulí…? Pak budete možná překvapeni, že se na Slovensku nachází... číst více »

Jaký by měl být pitný režim?

Jaký by měl být pitný režim?

Jaký by měl být pitný režim? O pitném režimu toho bylo napsáno a řečeno nepočítaně, avšak řada doporučení se liší. Ovšem doby, kdy i odborníci doporučovali vypít denně alespoň 3 litry tekutin, jsou pryč. Podle nejnovějších doporučení se opouští od striktních... číst více »

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dos...

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2....

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2. díl Po první části článku o tom, jak předejít stresu a s ním spojeným potížím ve vztahu je tady druhá část, která přináší další typy, jak se vyhnout stresu a tím i špatné náladě s parterem a... číst více »

Jak poznat kvalitní kávu

Jak poznat kvalitní kávu

Jak poznat kvalitní kávu Je mnoho lidí, kteří mají rádi kávu a ráno, ani život bez ní už si ani nedokáží představit. Nemálokdy se však stává, že někdo pije pouze náhražky kávy a připravuje se tak o pocit, o chuť a o aroma, které nabízí pravá káva, nejlépe čerstvě... číst více »