Vychutnejte si lahodnou a prestižně oceněnou kávu ze Slovenska

admin

Také už jste někdy byli překvapeni tím, jak kvalitní rodinnou společnost jste našli někde, kde jste ji vůbec nečekali? Anebo firmu, které se daří např. v málo známém oboru, jako je pěstování řasových koulí…? Pak budete možná překvapeni, že se na Slovensku nachází rodinná, dnes již léty a praxí zkušená pražírna kávy Ebenica Coffee. Začínala doslova o píky s jedním pražicím strojem a protože s kávou pracovala jen s láskou a úctou, vyhrála mnohá ocenění a získává stále další.

Od začátku pražení s citem pro kávu a kvalitou pro zákazníky

Slovenská pražírna kávy Ebeneca Coffee začínala s jedním pražicím strojem, 800 kilogramovém stroji Giesen. Od roku 2020 pomáhá s pražení druhý stroj, Giesen W45A. V rámci jedné dávky teď zvládají upražit kolem 60 kg kávy, což je na rodinnou pražírnu velmi úctyhodné číslo.

Díky pokročilé technologii lze pražení bedlivě sledovat, měřit více parametrů, a tak ovlivňovat a definovat recepturu každé kávy. Kvalitu pražení ovlivňují i faktory, jako venkovní teplota, vlhkost vzduchu, a tak musí pražič celý proces pražení kávy hlídat a starat se o dodržení každé receptury.

Kupte si kvalitní kávu

Ebenica Coffee vám na blogu poradí, jak na skladování kávy a mnohé další užitečné rady, aby vám tento lahodný a voňavý mok vždy chutnal, jak má. V e-shopu můžete nově koupit krásný kávový adventní kalendář, ale především mnohé kávy a příslušenství.

Ochutnejte třeba INTENSIVO, jednu z TOP 10 espresso káv Evropy se zemitější, ale sladkou čokoládově oříškovou chutí. Je zde i káva bezkofeinová nebo se sníženým množstvím kofeinu pro těhotné a kojící, nebo pro ty, kteří si dopřejí mnoho šálků kávy denně.

Pokud budete mít cestu, zastavte se v Modre a navštivte pražírnu osobně. Rádi vám uvaří šálek kvalitní kávy a povypráví si s vámi. O zážitek je předem postaráno.

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply