Tag Archives komunikace

Komunikace

Komunikace

Komunikace Komunikace se nás bezprostředně úzce dotýká v naprosto každodenním světě. Ať děláme cokoliv, tak u všeho potřebujeme mluvit nebo se nějak dorozumět. Co je to komunikace? Je to způsob jak nějakou informaci předat někomu jinému. Někdo by řekl, že je to prostě... číst více »

Dlouhodobý vztah

Dlouhodobý vztah

Dlouhodobý vztah Co si představit pod pojmem dlouhodobý vztah? Možná tak ne představit jako spíš jak dlouhodobý vztah udržet aby fungoval? Tohle jsou otázky, který si klade každý z nás, kdo nějaký vztah má, je šťastně zamilován a říká si, že chce, aby to vydrželo na... číst více »

Klářin příběh – Jak těžké začátky ...

Klářin příběh – Jak těžké začátky vyústily v pevný vztah 2. díl...

Klářin příběh – Jak těžké začátky vyústily v pevný vztah 2. díl Na večer se tedy Klára domluvila s Luckou, svojí kamarádkou, že vyrazí na disco. Hezky se oblékly a řekly si, že si to náramně užijí. Večer byl v plném proudu, obě se velmi bavily, poznaly pár... číst více »

Málo komunikace vztahu škodí

Málo komunikace vztahu škodí

Málo komunikace vztahu škodí Ve vztahu je jednou z prioritních věcí komunikace. Lidé, kteří spolu mají nějaký vztah (ne negativní), by spolu měli komunikovat co nejčastěji, aby nedošlo k porušení přátelství, příbuzenských vztahů, milostného vztahu aj. Jedná se zejména... číst více »