Tag Archives mastná pleť

Největší kosmetické mýty a pravdy

Největší kosmetické mýty a pravdy

Největší kosmetické mýty a pravdy Myslíte si, že Vás ve světě kosmetiky už nic nepřekvapí? Přečtěte si následující mýty a pravdy ze světa krásy. Možná, že jim stále věříte i Vy!  Řasenka způsobuje vypadávání řas! Opravdu? V tom případě ji vyhoďte ze své... číst více »

Víte, jaký máte typ pleti? Aneb jak pozn...

Víte, jaký máte typ pleti? Aneb jak poznat svůj typ pleti.

Víte, jaký máte typ pleti? Aneb jak poznat svůj typ pleti. Pokud se alespoň lehce orientujete v kosmetických přípravcích, pak jistě víte, jaké druhy pleti rozlišujeme. Máme základní čtyři druhy. Jedná se o pleť, normální, suchou, smíšenou a mastnou. V tomto článku je... číst více »

Odličování podle typu pleti

Odličování podle typu pleti

Odličování podle typu pleti Odličování je velmi důležitá věc v péči o naši pleť, a proto by si na něj měla najít čas každý. Odličování se ale může trochu lišit tvým typem pleti. Můžeš tím tak omezit tvorbu akné, vyrážek nebo ucpaných pórů. Normální až... číst více »

Jak se správně starat o pleť?

Jak se správně starat o pleť?

Jak se správně starat o pleť? Máte občas pocit, že ať děláte co děláte, vaše pleť nevypadá tak dokonale, jak by jste očekávali (spíše očekávaly, i když někteří muži o sebe umějí pečovat lépe než leckteré  ženské). Problém může spočívat v tom, že jste... číst více »