Tag Archives překvapení

Co je to Bodycasting

Co je to Bodycasting

Co je to Bodycasting Svůj vlastní portrét si můžete nechat namalovat, máte možnost se nechat vyfotit uměleckým fotografem, ale možnost jak tu nechat kus sebe nabízí také Bodycasting. O co jde? Znamená to, že si necháte udělat odlitek vašeho těla umělcem. Proč to dělat?... číst více »

Nejhorší dárky, které můžeme dostat...

Nejhorší dárky, které můžeme dostat

Nejhorší dárky, které můžeme dostat Na Vánoce se samozřejmě těšíme, protože dáváme a dostáváme dárečky, ale mnohdy tím co rozbalíme, můžeme být pořádně zaskočeni. Klasikou je drogerie, pyžama, župany… Jaké jsou ty nejhorší dárky, které můžeme dostat? Tak... číst více »

Jaký dárek vybrat pro tatínka

Jaký dárek vybrat pro tatínka

Jaký dárek vybrat pro tatínka Jaký dárek věnovat pod stromek tatínkovi? Tatínkové jsou většinou zvyklí na ponožky a trenýrky, ale tyto dárky hoďme za hlavu. Možností, co tatínkovi koupit je mnohem více. Často se kupují žiletky, pěny na holení, balzámy po holení,... číst více »

Překvapte ho tajnou oslavou jeho narozen...

Překvapte ho tajnou oslavou jeho narozenin

Překvapte ho tajnou oslavou jeho narozenin Také máte problém koupit nějaký vhodný dárek pro svého přítele či manžela? Vše co potřebuje si koupí sám a když už dostane dárek o Vás, je na něm vidět, že to není zrovna to co by si přál? Uspořádejte mu oslavu narozenin, o... číst více »

Netradiční narozeninové přání

Netradiční narozeninové přání Každý z nás jednou ročně slaví narozeniny. A každý má mnoho blízkých a známých, kterým by chtěl na jejich narozeniny popřát mnoho... číst více »

Překvapte zážitkem

Překvapte zážitkem Slavíte zvláštní výročí a lámete si hlavu, čím svého muže překvapíte? Nebo snad váš dobrý kamarád slaví narozeniny a vy mu chcete darovat něco... číst více »