Jaký dárek vybrat pro tatínka

Hedy

Jaký dárek vybrat pro tatínka

Jaký dárek věnovat pod stromek tatínkovi? Tatínkové jsou většinou zvyklí na ponožky a trenýrky, ale tyto dárky hoďme za hlavu. Možností, co tatínkovi koupit je mnohem více. Často se kupují žiletky, pěny na holení, balzámy po holení, parfémy… To jsou věci, které každý muž užije a tak jich není nikdy dost. Potřeba je ale vědět, jaká značka obdarovanému vyhovuje a co používá rád.

Holí se váš otec žiletkami? Možná by mu udělal radost holící strojek, kterým pak ušetří peníze za nekonečné kupování náhradních břitů a holicích pěn, či gelů. Holicí strojek je velmi dobře směrovaný dárek pro muže. Pokud jej ještě nemá, tak s tímto dárkem jistě potěšíte.

Je váš otec kutil? Pak zajděte do hobby marketu a vyberte mu dárek právě zde. Vyberte něco, co nemá, ale zároveň budete vědět, že to velmi rád využije. Nový mobilní telefon by také určitě potěšil a to že muži milují věci do auta, je také asi jasné. Do auta můžete koupit cokoliv. Počínaje vůní, konče například novými potahy, obalem na volant, masážní podsedák a podobně.

Další možnost, čím mu můžete udělat radost, je předplacením jeho oblíbeného časopisu, nebo novin. Víte, že rád sedá do křesla, ale křeslo už dávno není to, co bývalo a chtělo by to křeslo nové? Vyberte mu ho. Je váš otec duchem ještě kluk? Pořiďte mu netradiční dárky, zážitky, jako třeba jízdu v Hummeru, v Porche, nebo mu kupte školu smyku.

Muži jsou labužníci a velcí gurmáni, proto neuděláte chybu ani tím, když věnujete poukaz do nějaké specializované restaurace, kam by se rád šel najíst. Pro tatínky jsou vhodné také pivní dárky, nebo jiné alkoholické dárky. Muži si občas rádi připijí i tehdy, i když k tomu nemají žádnou příležitost. Tatínkovi můžete koupit třeba i nové hodinky, nebo pokud je vášnivým zahradníkem, tak něco, co na své zahrádce využijte. Určitě má nějaký svůj koníček, na který se zaměřte a podle něj mu dárek také vyberte.

Dárky jsou hodně individuální věcí. Každý má jiné zájmy a jiné potřeby, proto vybírejte pečlivě a s rozmyslem.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply