Překvapte ho tajnou oslavou jeho narozenin

Hedy

Překvapte ho tajnou oslavou jeho narozenin

Také máte problém koupit nějaký vhodný dárek pro svého přítele či manžela? Vše co potřebuje si koupí sám a když už dostane dárek o Vás, je na něm vidět, že to není zrovna to co by si přál? Uspořádejte mu oslavu narozenin, o které nebude vědět. Bude Vás to stát trochu nervů a financí, ale bude to stát za to.

Jeho dobrý kamarád

Vezměte si na pomoc dobrého kamaráda oslavence. Pomůže Vám sepsat seznam přátel, o které by Váš partner na oslavě stál. A může ledacos zařídit, či Vám může s oslavou finančně pomoci.

Autor obrázku: Kyle Taylor

Výběr místa oslavy

Místo oslavy by mělo být místem, které je blízké Vám i jemu. (Vaše oblíbená restaurace, Váš domov nebo klidně jeho pracoviště, ať už je to třeba dílna automechanika).

Zaneprázdněnost

Zjistěte, zda jeho přátelé budou mít čas a skutečně dorazí. Tohle je důležité, protože nemá cenu pořádat oslavu, na kterou nedorazí ¾ hostů. Můžete je zaúkolovat přípravou nějakých doplňků, jako jsou chlebíčky, jednohubky, atd.

Embargo

Nikdo z pozvaných nesmí o oslavě mluvit. Oslavenec nesmí nic tušit. Nejlepší je naplánovat oslavu např. o týden dříve než má narozeniny. Pokud si bude plánovat svoji oslavu, a bude si zvát kamarády, povzbuďte ho v tom, a kamarádi ať mu slíbí, že na jeho narozeninovou oslavu přijdou a že s ní počítají. Všechny věci potřebné na oslavu (jídlo, pití, ozdoby,..) uskladněte nejlépe u přátel. Muži si některých věcí nevšimnou (třeba Vašeho nového účesu, či nových šatů), ale v tomhle dokážou být velice pozorní.

Zaměstnejte ho

V den oslavy požádejte rodinu nebo přátele o to, aby místo oslavy připravili a vy s ním odjeďte na odpoledne někam pryč. Nejlepší je, když tento den proberete s kamarádem, který Vám pomáhá již od začátku a on si to vezme vše pod patronát. Doporučuji pár hodin ve welnesu, výlet do bazénu, nebo nějakou procházku. Nevybírejte nic fyzicky náročného, aby nebyl oslavenec moc unavený. V případě, že chcete připravovat oslavu Vy sama, vyšlete ho někam s kamarády.

Do poslední chvíle

Odvezte ho na místo oslavy pod jakoukoliv záminkou. Vymyslete si něco, co Vám uvěří a nebude za tím hledat lživé tvrzení. Hlavně, ať do poslední chvíle nic netuší. Tam už by mělo být vše připraveno a přátelé by ho měli vřele přivítat.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply