Tag Archives relaxace

Všem známá a nepříjemná tréma. Co s ní?...

Všem známá a nepříjemná tréma. Co s ní?

Všem známá a nepříjemná tréma. Co s ní? Snažím se usnout, nejde mi to. Zítra mě čeká mé první pěvecké vystoupení na veřejnosti. Buší mi srdce, přemýšlím nad tím, jak to zvládnu. Umím dostatečně text? Snažím se vzpomenout si na první slovo. Nic! Prázdno! Běžím... číst více »

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dos...

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2....

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2. díl Po první části článku o tom, jak předejít stresu a s ním spojeným potížím ve vztahu je tady druhá část, která přináší další typy, jak se vyhnout stresu a tím i špatné náladě s parterem a... číst více »

Relaxační hudba

Relaxační hudba

Každému přijde občas vhod trocha odpočinku – a co teprve skutečně vytíženým lidem, jako jsou neustále pracující, anebo stále se starající maminky v domácnosti? Problémem ovšem je, že ne vždy dokážeme docílit odpočinku, jaký bychom si zasloužili, a jaký bychom... číst více »

Okouzli romantickým večerem ve vířivce č...

Okouzli romantickým večerem ve vířivce či bazénu

Okouzli romantickým večerem ve vířivce či bazénu Milujete společné chvíle se svým partnerem a rádi byste jejich počet zintenzivnili? Pořiďte si vířivku nebo bazén a oddávejte se příjemné relaxaci v soukromí. Věnujte se jeden druhému a načerpávejte energii při plavání... číst více »

Zkus levanduli!

Zkus levanduli! Levandule je nejenom krásná na pohled, ale i známá pro své uklidňující účinky. Uleví od bolesti, ale vyléčí i menší nachlazení. Levandule byla využívána už v... číst více »