Tag Archives sebevědomí

Všem známá a nepříjemná tréma. Co s ní?...

Všem známá a nepříjemná tréma. Co s ní?

Všem známá a nepříjemná tréma. Co s ní? Snažím se usnout, nejde mi to. Zítra mě čeká mé první pěvecké vystoupení na veřejnosti. Buší mi srdce, přemýšlím nad tím, jak to zvládnu. Umím dostatečně text? Snažím se vzpomenout si na první slovo. Nic! Prázdno! Běžím... číst více »

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujet...

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část)

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část) Proti bolesti Pokud trpíš na lehké bolesti hlavy nebo něčeho jiného, nevymlouvej se, že se kvůli tomu nemůžeš milovat. Právě naopak! Neláduj do sebe zbytečně prášky proti bolesti a raději si dopřej pořádnou nálož... číst více »

Jak vypadat starší

Jak vypadat starší

Jak vypadat starší Pokud vám je kolem 25ti a vypadáte na střední školu, gratuluji. Pro profesní život to však není nejlepší. I když by vám mohl kdekdo závidět, pro někoho, kdo je menšího vzrůstu, má vysoko posazený hlas a dětskou tvář, může být  poměrně únavné ve... číst více »

Okouzli novou lásku a třeba naštvi svého...

Okouzli novou lásku a třeba naštvi svého ex ;-) (1. část)

Okouzli novou lásku a třeba naštvi svého ex 😉 (1. část) Líbí se ti kluk z vedlejší třídy nebo chceš naštvat svého ex? Chceš se cítit přitažlivě a vědět jak ještě vylepšit svůj vzhled?  Tady je pár tipů, jak okouzlit. 1.      Měj se ráda Pokud chceš dané... číst více »

Maličkosti tvoří velké věci

Maličkosti tvoří velké věci Není pravdou, že chceme-li dosáhnout nějakých vysokých cílů, musíme dělat pouze velké věci. Dosažení takového cíle je totiž složeno... číst více »

Sebevědomí

Sebevědomí Častým důvodem, proč si lidé nevěří je, že znají někoho lepšího, úspěšnějšího v dané činnosti, či v daném směru, kterým by se také rádi ubírali.... číst více »