Stylem

Okouzli novou lásku a třeba naštvi svého ex ;-) (1. část)

Okouzli novou lásku a třeba naštvi svého ex 😉 (1. část)

Líbí se ti kluk z vedlejší třídy nebo chceš naštvat svého ex? Chceš se cítit přitažlivě a vědět jak ještě vylepšit svůj vzhled?  Tady je pár tipů, jak okouzlit.

1.      Měj se ráda

Autor obrázku: Gareth Williams

Pokud chceš dané osobě ukázat, jak jsi báječná, musíš to nejdřív sama vědět. Zvedni si sebevědomí, pokud je zrovna na bodu mrazu. Tohle neznamená, že bys měla být hlučná, arogantní, upovídaná nebo se příliš snažit. Znamená to, že se budeš cítit ve své kůži. Můžeš být milá a skromná a přesto okouzlit.

Kluci mají rádi sebejisté, zajímavé dívky, které mají svůj vlastní život. Jediní chlapci, kteří mají rádi nesebevědomé dívky, jsou ti, co jsou sami nejistí a chtějí kontrolovat a ovládat jiné. A kdo by chtěl kluka, který tě bude pořád shazovat a říkat ti co máš dělat? Buď sama sebou, bav se s přáteli, najdi si koníčky a snaž se být v pohodě.

2.      Usmívej se

Možná zrovna nemáš náladu, ve škole tě to nebaví nebo prostě nejsi usměvavý typ, zkus se ale při pozdravu na každého pousmát. Uvidíš, že si ostatní okamžitě všimnout změny v tvém chování a budou se dožadovat vysvětlení. Buď tajemná, řekni, že nic. I tobě samé úsměv zlepší náladu. Možná se budeš muset ze začátku do úsměvu nutit, ale časem už bude na tvé tváři automaticky, budeš se cítit lépe a lidé tě budou považovat za vstřícnou a nebudou se bát tě oslovit.

3.      Vyhni se pomlouvání ostatních

Autor obrázku: Brooke Novak

Pokud jsi ve skupince lidí, kteří pomlouvají, nebo se zrovna baví o někom dalším, najdi na něm něco pozitivního a řekni to. Místo posmívání se ostatním jim zkus dodat sebevědomí.

Pokud tě něco zaujme, řekni to hned. Pokud budeš čekat, bude to vypadat, že si nejsi jistá v tom, co říkáš. Pokud si všimneš, že někdo vložil hodně úsilí do něčeho, oceň je, i když víš, že by to mohli udělat lépe. Pokud si všimneš u ostatních nějaké změny, dej najevo, že sis toho všimla a řekni, co se ti na tom líbí.

4.      Buď zdvořilá v přijímání komplimentů

Přestaň si myslet, že ti komplimenty nepřísluší a nesnaž se je vtipně komentovat. I když si myslíš, že ti kompliment někdo neřekl s čistým úmyslem, nejspíš je to žárlivost, která je k němu vedla.  Řekni jednoduše „děkuji“ nebo „jsem ráda, že se ti to líbí“. Nesnaž se vracet kompliment. Neříkej „no, chtěla bych být stejně dobrá jako ty“, nebo „tobě by to slušelo víc“. Pokud někdo myslí své pochvaly vážně a budeš odpovídat takto, přestane ti je říkat.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *